Рокитнянський район, Київська область

Відбулось засідання оргкомітету щодо відзначення свята Івана Купала

Переглядів: 119

03 липня 2019 року виконуюча обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністраії Лариса Кононець провела засідання оргкомітету щодо відзначення свята Івана Купала.

Участь у засіданні взяли члени оргкомітету. В ході цього засідання розлядалися організаційні питання щодо підготовки та відзначення свята, часові рамки його проведення, технічні питання енергопостачання, благоустрою місця проведення заходу, забезпечення впродовж святкування охорони громадського порядку поліцією та медичного супроводу задля попередження нещасних випадків на воді. Також обговорили деталі сценарію проведення свята: святковий концерт, конкурси, продуктова і промислова торгівля, обрядові дійства (стрибання через вогнище, плетіння і запускання купальських вінків, ігрища) та дискотека.

Члени оргкомітету активно вносили свої пропозиції щодо конструктивної підготовки до свята Івана Купала.

Святковий захід відбудеться в смт Рокитне 6 липня 2019 року, початок свята о 19:00 годині на березі ставка й прилеглої території автостанції «Рокитне». У програмі: урочиста частина, театралізоване обрядове дійство, змагання та конкурси, частування українськими стравами, святковий концерт, дискотека.