Дата: 24.06.2019 19:57

Київська обласна державна адміністрація повідомляє, що з жовтня 2018 року в Україні функціонує американська п’ятирічна програма допомоги USAID «Конкурентноспроможна економіка України» (далі – КЕУ) з бюджетом 42 млн. дол. США.

Основними завданнями  програми є сприяння розвитку сильної, відкритої та диверсифікованої економіки України шляхом підтримки конкурентоспроможності підприємств малого і середнього бізнесу (далі – МСБ) та стартапів на українському і міжнародному ринках, допомога створенню сприятливого бізнес-клімату, заснованого на сталих економічних реформах, підтримка, розробка та впровадження ефективної торговельної політики, яка надасть змогу скористатись перевагами від угод про міжнародну торгівлю в рамках діяльності Світової організації торгівлі.

Одним із ключових інструментів реалізації цих завдань є грантові програми КЕУ національного масштабу. Згадані програми у поєднанні з необхідною технічною допомогою надаються для підвищення конкурентоспроможності, інвестицій та збуту продукції на внутрішньому та міжнародному ринках, а також покращенню бізнес-клімату.

Учасниками  грантових програм можуть бути підприємства МСБ, фізичні особи-підприємці, галузеві бізнес-асоціації, торгові асоціації, аналітичні центри, ІТ-компанії, об’єднання підприємців, прибуткові та неприбуткові неурядові організації. На сьогодні пріоритетними напрямами грантової програми визначено суб’єкти підприємництва, які спеціалізуються на виробництві меблів, сфери ІТ-технологій та інших інноваційних сфер виробництва і технологій.

Отримати грантову підтримку можуть суб’єкти підприємницької діяльності, які зареєстровані в Україні, а також мають добру репутацію і відповідають усім чинним нормам цивільного та податкового законодавства України. Грантові заявки повинні супроводжуватись детальним і реалістичним бюджетом, кінцева сума якого залежить від запропонованих грантових заходів. Тип гранту залежить від запланованої діяльності та формату підприємства – грантоотримувача і визначається в процесі переговорів.

Зацікавлених суб’єктів підприємницької діяльності і, в разі виявлення зацікавленості підприємств МСБ, фізичних осіб-підприємців, галузевих бізнес-асоціацій, торгових асоціацій, аналітичних центрів та ІТ-компаній, прибуткових і неприбуткових організацій, інформацію надіслати в електронному вигляді до Рокитнянської райдержадміністрації на електронну адресу: rokitekonom@ukr.net  до 26.06.2019.