засідання комісії з розгляду колективних заяв жителів району

Дата: 04.07.2019 19:59

03 липня 2019 року під головуванням виконуючої обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариси Кононець відбулося засідання погоджувальної комісії з розгляду колективних заяв жителів селища Рокитне щодо будівництва асфальтобетонного заводу.

Участь у засіданні взяли члени комісії: представники райдержадміністрації та селищної ради, депутати районної та селищної рад, екологи, уповноважені представники місцевої громадськості та представники ЗМІ.

Засідання проводилось відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

На засіданні було розглянуто Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту «Детальний план території земельної ділянки для будівництва асфальтобетонного заводу в межах Рокитнянської селищної ради Рокитнянського району Київської області».

Головним питанням погоджувальної комісії було розгляд звернень жителів селища Рокитне щодо місця будівництва асфальтобетонного заводу на території Рокитнянської селищної ради.

За підсумками голосування членами комісії було прийняте відповідне рішення про рекомендацію затвердження детального плану території асфальтобетонного заводу на території Рокитнянської селищної ради.