привітання працівників поліції із професійними святами – Днем слідства та Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2019 20:09

1 липня своє професійне свято відзначають слідчі України, а 4 липня – усі українські поліцейські відзначають своє спільне професійне свято – День Національної поліції України.

З нагоди цих двох свят 4 липня 2019 року у обрядовій залі Рокитнянського районного будинку культури зібралися охоронці закону - поліцейські та працівники Рокитнянського районного відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області для урочистого відзначення своїх професійних свят.

Привітати правоохоронців закону зі святами завітали керівники району – виконуюча обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації (заступник голови адміністрації) Лариса Кононець, заступник голови районної ради Світлана Кучерова, заступник голови Рокитнянської селищної ради Віктор Клименко та районний військовий комісар Володимир Бабенко.

Керівники району щиро вітали із Днем слідства та Днем Національної поліції України усіх охоронців закону нашого району та їхнього очільника - начальника Рокитнянського районного відділення Миколу Рижкова. Дякували їм за службу – таку непросту, напружену і таку необхідну для суспільства, за прагнення робити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу. Зазначали важливе, що реформа української поліції стала однією з успішних демократичних реформ в Україні, а нові поліцейські нині мають високий рівень довіри українського суспільства. Поступово і впевнено, не словом, а ділом наші полісмени втілюють основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати!

Також очільники району висловили особливу вдячність ветеранам поліції, які сьогодні передають свій безцінний досвід молодим. Та подякували матерям і дружинам тих, хто оберігає спокій наших громадян.

Офіційна частина привітань продовжилась нагородженням кращих із кращих.  За сумлінне виконання обов’язків, високий професійний рівень у забезпеченні правопорядку, відповідальність перед людьми і державою, активну громадянську позицію та з нагоди професійних свят Дня слідства та Дня Національної поліції України кращим працівникам поліції було вручено Подяки та квіти від Рокитнянської райдержадміністрації, районної та селищної рад.

Після офіційної частини привітань для усіх присутніх було презентовано концерт у виконанні талановитих дітей та молоді Рокитнянщини.

На цьому урочистому заході полісмени нашого району своєю парадно-вихідною формою додали колориту та вишуканості святковому дійству.

Щоденно оберігати мир та спокій у нашій країні, захищати права та інтереси громадян від протиправних посягань, щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, при цьому, іноді, ризикуючи власним життям – високе покликання хоробрих і мужніх людей, які обрали професію правоохоронця.

Тож у цей святковий день, дорогі мужні полісмени, прийміть вдячність за вашу самовіддану працю. Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина! Міцного вам здоров'я, родинного добробуту, щастя та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов`язку!