Рокитнянський район, Київська область

Переглядів: 79

Рокитнянський центр ПМСД придбав за кошти місцевого бюджету гематологічний аналізатор, який встановлено в амбулаторії ЗПСМ смт Рокитне. Днями відбулося навчання працівників правилами роботи на даному приладі.

Відповідно наказу МОЗ № 504 від 19.03.2018 року «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги» та відповідно до додатку 3 «Перелік лабораторних та інструментальних діагностичних досліджень, що здійснюються у межах медичних послуг з надання ПМД» лікарі центру первинної допомоги зможуть надавати ці послуги.

Адміністрація Рокитнянського центру ПМСД висловлює свою подяку Рокитнянській районній державній адміністрації та Рокитнянській районній раді за допомогу в придбанні аналізатора.