Про нараду із селищним та сільськими головами

Дата: 07.01.2019 20:51

04 січня 2019 року голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів оперативну нараду із селищним та сільськими головами району.

Участь у нараді також взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Олег Приліпко, заступник голови районної ради Світлана Кучерова, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Ігор Лалак, заступник начальника Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Юрій Антонюк, представники Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київській області та ЗМІ.

В ході наради розглядалися питання щодо формування спроможних об’єднаних територіальних громад на території району відповідно до перспективного плану розвитку  району на 2019-2021 роки. Під час обговорення цього питання Юрій Дідик наголосив на дотриманні усіх умов та методичних рекомендацій щодо створення ОТГ, відмітив пріоритетність його створення та окреслив це питання як одне із основних завдань на 2019 рік.

Крім цього були розглянуті питання щодо забезпечення охорони громадського порядку під час святкування Різдва Христового, недопущення будь-яких провокацій та протестної активності конфесійної громадськості. Представники місцевої служби з надзвичайних ситуацій розповіли правила дотримання пожежної безпеки у релігійних храмах району.

На завершення наради голова адміністрації наголосив на особливій відповідальності усіх присутніх щодо вирішення кожного з розглянутих питань.