Про привітання із ювілеєм господаря страусової ферми

Дата: 07.01.2019 20:55

04 січня 2019 року голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик спільно із районним військовим комісаром Володимиром Бабенком та головою районної організації  профспілки працівників освіти Миколою Рубаном відвідали Синявську страусову ферму, щоб привітати власника цієї господи Василя Миколайовича Ковіньку із 60-річним ювілейним Днем народження.

Страусового фермера Василя Ковіньку на місці керманичі не застали, бо він перебував у столиці в справах, але поздоровлення, вітальну адресу та квіти йому передали. Побажали ювіляру міцного здоров’я, щастя, втілення всіх його планів та задумів, подальших сил та любові до своєї нелегкої, але благородної справи.

Гості оглянули впорядковану територію ферми, розташованої на виїзді із села Синяви в бік Бушевого, навпроти Божої гори. Та впродовж екскурсії відмітили, що господа Василя Ковіньки – не лише страусова ферма, а – справжнісінький зоопарк. Адже тут Василь Миколайович утримує та доглядає не лише африканських страусів, а й різноманітних екзотичних птахів (величавих павичів із розкішним хвостом, найкращі породи фазанів, пухнастих декоративних курей та качок-мандаринок), чорноголових овець, декоративних кроликів та навіть симпатичного віслючка. Нині цей фермерський комплекс часто відвідують туристи, для яких проводяться екскурсії.

Працелюбний підприємець Василь Ковінька заснував свою ферму в 2002 році - так він розпорядився успадкованими від батьків наділами. Цей фермерський бізнес став прибутковим для його вправного господаря лише тому, що він та його вся родина люблять свою справу, отримують задоволення від догляду за тваринами та від позитивних емоцій відвідувачів.