Про робочий візит на Рокитнянщину губернатора області Олександра Терещука

Дата: 26.02.2019 21:29

26 лютого 2019 року Рокитнянщину із робочим візитом відвідав голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук. Губернатор області відвідав кілька об’єктів району та згодом у актовому залі районному Будинку культури провів відкриту зустріч із жителями району з вирішення проблемних питань Рокитнянщини.

Також із губернатором Київської області приїхали й керівники департаментів, управлінь, відділів Київської ОДА та керівник патронатної служби Михайло Шкурін.

До участі у заході долучилося й керівництво району – виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, керівництво місцевої прокуратури й поліції, керівники підприємств, установ і організацій району, селищний та сільські голови, депутати селищної й сільських рад району, вчителі, медики, активна громадськість, обласні та місцеві ЗМІ.

Впродовж зустрічі із рокитнянцями вирішувались питання особистого характеру місцевих жителів та питання районного рівня. Проблемних питань було багато, але й багато із них були вирішені прямо в залі.

Серед найбільш нагальних питань були:

• перевезення, лікування та забезпечення земельними ділянками учасників АТО;
  • соціальний захист малозахищених верств населення;
  • забезпечення населення безкоштовними ліками (за програмою «Доступні ліки»);
  • штучне забруднення річки Рось;
  • незаконна приватизація земель вздовж річки Рось;
  • руйнування доріг великоваговим транспортом;
  • будівництво нової школи в селі Ольшаниця;
  • завершення будівництва районного спортивного комплексу.

До вирішення кожного з проблемних питань району губернатор відразу залучав відповідних керівників депаратаментів та управлінь Київської ОДА, відразу давав доручення та вказівки щодо їх оперативного вирішення в найкоротші терміни.

Підсумовучи свій візит на Рокитнянщину, Олександр Терещук запевнив присутніх, що кожне із озвучених питань на цій зустрічі буде обов’язково вирішено та перевірено ним особисто. Загалом зустріч Олександра Терещука із рокитнянцями була насиченою, змістовною та конструктивною.