Головне управління ДПС у Київській області

27 Листопада, 2020 р., 10:42
Для яких СГ застосування РРО/ПРРО  з 01 січня 2021 року є обов’язковим?
20 Листопада, 2020 р., 09:00
«Кількість платників податків на Київщині зросла на 6768 осіб у порівнянні з минулорічним показником», - Олександр Загорський   Наразі в територіальних органах ГУ ДПС у Київській області обліковується 179,9 тисяч платників. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. За наданою інформацією, приріст до показника відповідного періоду 2019 року становить 4% або 6,7 тисяч платників. Загалом на Київщині зареєстровано 77,4 тисяч юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців - 102,5 тисяч. Очільник податкової служби області також підкреслив, що стабільна динаміка приросту відстежується у кількості платників єдиного внеску. Так, станом на 1 листопада 2020 року у пристоличному регіоні знаходяться на обліку понад 253 тисячі платників єдиного внеску, що перевищило минулорічний показник на 7% або 16,5 тисяч. У розрізі суб’єктів: 76,2 тисяч юридичних осіб (+3,6 тисяч або 5%) та 177 тисяч фізичних осіб-підприємців (+12,9 тисяч або 7,9%).
19 Листопада, 2020 р., 10:44
У разі перевищення  сумарного граничного обсягу викидів двоокису вуглецю  кількома стаціонарними джерелами забруднення, розміщеними  за різними КОАТУУ, до декларації екологічного податку
19 Листопада, 2020 р., 10:40
Головне управління ДПС у Київській області інформує, що суб’єкт господарювання  при заповненні Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (для повідомлень щодо сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО) за формою J/F1391801 для електронної печатки програмного реєстратора розрахункових операцій повинен зазначати:
12 Листопада, 2020 р., 09:18
Головне управління ДПС у Київській області інформує, що Законом України від 16.01.2020 року №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення  адміністрування податків, усунення технічних та логічних  неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни, зокрема, стосовно адміністрування місцевих податків:
12 Листопада, 2020 р., 09:15
Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що підставою отримувача товарів/послуг для включення  сум податку на додану вартість до складу податкового кредиту є податкові накладні, отримані з ЄРПН.
12 Листопада, 2020 р., 09:13
За 10 місяців поточного року платники Київщини сплатили до Держбюджету 6,1 млрд грн ПДВ. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. «За період січень-жовтень бізнес пристоличного регіону збільшив динаміку приросту у сплаті ПДВ на 23%, що у грошовому вираженні дорівнює 1,1 мільярда гривень додаткових для бюджету коштів», - підкреслив Загорський.
12 Листопада, 2020 р., 09:12
Зареєструвати програмний РРО можна швидко та просто. Відповідний відеоурок розроблено Державною податковою службою України.
11 Листопада, 2020 р., 08:40
Малий та середній бізнес Кївщини сплатив майже 2 мільярди гривень єдиного податку
06 Листопада, 2020 р., 14:52
«На реалізацію державних соціальних гарантій роботодавці спрямували 8,7 млрдгрн», - О. Загорський За 10 місяців поточного року роботодавці Київщини збільшили темпи приросту зі сплати єдиного внеску на 5% порівняно з відповідним періодом минулого року. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. «Станом на 1 листопада 2020 року до соціальних фондів надійшло 8,7 мільярда гривень. Такий показник на 396 мільйонів гривень перевищує суму, сплачену у січні-жовтні 2019 року», - зазначив Загорський. Найбільші суми на реалізацію державних соціальних гарантій спрямували компанії та організації, зареєстровані у Білоцерківському районі – 1,6 млрдгрн, Бориспільському та Києво-Святошинському районах – по 1,5 млрд грн.