Новини 12.08.2019

За сім місяців поточного року казна Білоцерківського регіону поповнилась на 2,2 млрд.гривень

Про це повідомив начальник Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв. За його словами, за січень - липень 2019 року платники регіону спрямували до бюджетів усіх рівнів 2,2 млрд.гривень, збільшивши загальні збори порівняно з відповідним періодом минулого року на 379,1млн.гривень.

Зокрема, до держбюджету надійшло понад 1 млрд.гривень, що дозволило забезпечити позитивну динаміку до 2018 року на 193 млн.гривень.

Найбільшу питому вагу у структурі податкових зборів, мають два податки – податок на додану вартість (52% або 526,7 млн.грн.) та податок з доходів фізичних осіб (27% або 273,6 млн.грн.).

До місцевих бюджетівзагальні надходження з початку року склали 1,2 млрд. гривень, це на 186 млн. гривень більше ніж за сім місяців 2018 року.

Основними джерелами наповнення місцевого бюджету стали податок з доходів фізичних осіб (68%), єдиний податок (17%) таплата за землю (9,5%).

«У порівнянні з аналогічним періодом минулого року досягнуто перевищення надходжень ПДФО – на 155,8 млн. гривень, єдиного податку на 36 млн. гривень та плати за землю - на 19,4 млн. гривень», - наголосив очільник.

Білоцерківського управління

ГУ ДФС у Київській області

Кампанія декларування: 4193 декларантів сплатили 17,6 млн. гривень податку з доходів фізичних осіб

Як відзначила заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Оксана Чустіль, до бюджетів регіону, громадяни  сплатили 17,6 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб та 4,0 млн. гривень військового збору. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження по ПДФО зросли на 4,1 млн гривень та військового збору на 1,1 млн. гривень.

Проте, збільшилась не лише сума задекларованих доходів, а й  кількість поданих декларацій про майновий стан і доходи,– зазначила Оксана Чустіль.

Загалом на Білоцерківщині, Рокитнянщині, Таращанщині, Володарщині, Сквирщині, Тетіївщині та Ставищенщині 4193  громадян задекларували свої доходи отримані в 2018 році, це  на 851 декларантів перевищило минулорічний показник.

Із них, 509 осіб задекларували отримання доходу від успадкування майна, 32 осіб задекларували інвестиційний прибуток, 165 осіб від здачі в найм нерухомого майна відмінного від земельної ділянки та 20 осіб задекларували іноземні доходи.

За січень-липень 1321 громадян скористалися правом на податкову знижку. За результатами поданих декларацій та підтверджуючих документів вже повернуто громадянам 2,9 млн. гривень.

Білоцерківське управління

ГУ ДФС у Київській області