КНП "Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

03 Березня, 2020 р., 11:35
Продовжується реформування медичної галузі району, а саме дооснащення амбулаторії як підрозділів КНП «Рокитнянський центр первинної медико – санітарної допомоги» відповідно до табеля оснащення наказ МОЗ України №148 від 26 січня 2018 року «Про затвердженняПримірного табеля матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я та фізичнихосіб — підприємців, які надають первинну медичну допомогу».
26 Грудня, 2019 р., 12:41
КНП «Рокитнянський  районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  пропонує отримати безкоштовно  путівки в  Обласний дитячий  санаторій «Поляна».  ЗАЇЗД  із  14.01.2020 по 03.02.2010, всього в наявності 7 путівок.. Санаторій  знаходиться за адресою: Київська область, селище  міського типу Баришівка, а/с 30, КЗ КОР ОДС «Поляна».
28 Листопада, 2019 р., 15:46
Директор КНП «Рокитнянський центр ПМСД» Яра Оксана Олександрівна повідомляє, що відповідно до рішення 40 (позачергової) сесії Рокитнянської районної ради Київської області VII скликання від 12.11.2019 року виділені кошти для функціонування «Чергового кабінету» з метою надання медичної допомоги жителям району в нічний час (виїзд на дім фельдшера та водія).