КНП "Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

26 Серпня, 2020 р., 11:08
Електронне направлення, як і декларація, – ключ до безоплатних послуг у Програмі медичних гарантій. Його виписує сімейний лікар, терапевт, педіатр або ж лікуючий лікар.
26 Серпня, 2020 р., 11:04
В Україні можна вакцинуватися безоплатно від 10 небезпечних хвороб. Національний календар щеплень включає вакцинацію від гепатиту В, туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, правця, кашлюку, кору, краснухи, паротиту і гемофільної інфекції. Кожна з цих хвороб дуже небезпечна, загрожує серйозними ускладненнями і смертю. У 2022 році в Національний календар планують включити 11 щеплення – від пневмококової інфекції. До того ж, Україна закуповує вакцину проти сказу, її теж можна отримати безоплатно за необхідності, наприклад, після укусів диких тварин.
03 Березня, 2020 р., 11:35
Продовжується реформування медичної галузі району, а саме дооснащення амбулаторії як підрозділів КНП «Рокитнянський центр первинної медико – санітарної допомоги» відповідно до табеля оснащення наказ МОЗ України №148 від 26 січня 2018 року «Про затвердженняПримірного табеля матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я та фізичнихосіб — підприємців, які надають первинну медичну допомогу».
26 Грудня, 2019 р., 12:41
КНП «Рокитнянський  районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  пропонує отримати безкоштовно  путівки в  Обласний дитячий  санаторій «Поляна».  ЗАЇЗД  із  14.01.2020 по 03.02.2010, всього в наявності 7 путівок.. Санаторій  знаходиться за адресою: Київська область, селище  міського типу Баришівка, а/с 30, КЗ КОР ОДС «Поляна».
28 Листопада, 2019 р., 15:46
Директор КНП «Рокитнянський центр ПМСД» Яра Оксана Олександрівна повідомляє, що відповідно до рішення 40 (позачергової) сесії Рокитнянської районної ради Київської області VII скликання від 12.11.2019 року виділені кошти для функціонування «Чергового кабінету» з метою надання медичної допомоги жителям району в нічний час (виїзд на дім фельдшера та водія).