Новини 22.07.2019

Білоцерківський регіон: Надходження єдиного внеску склали 891,5 млн. гривень

За перше півріччя 2019 року платники податків Білоцерківського регіону наростили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, майже на 120% або 148 млн. гривень,

Станом на 01.07.2019 року сума внеску становить 891,5 млн. гривень внеску. Із них, лише за червень місяць поточного року до бюджету надійшло 168,9 млн. гривень.

Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області наголошує, що відповідно до ст. 9 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями, єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Внесок, нарахований за календарний квартал, сплачується до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

За несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на платників, які допустили зазначене порушення, накладається штраф та на суму недоїмки нараховується пеня.

Білоцерківське управління

ГУ ДФС у Київській області

Кампанія декларування: Сплата задекларованих сум закінчується 31 липня

Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області звертає увагу громадян, що 31 липня закінчується сплата податку на доходи фізичних осіб за наслідками поданої річної декларації про майновий стан і доходи. За порушення граничного терміну, платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 10%  погашеної суми податкового боргу;

при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Крім того, після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання нараховується пеня.

Також нагадаємо, що нараховані суми, вказані в повідомленні-рішенні про сплату податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, громадяни сплачують протягом 60 днів з дня вручення такого повідомлення.

Білоцерківське управління

ГУ ДФС у Київській області