Новини Київщини

01 Липня, 2020 р., 12:26
За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 1 липня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 2610 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 218 дітей та 477 медпрацівників (за весь період). Нових випадків за останню добу – 25.
28 Лютого, 2020 р., 09:19
Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов 27 лютого особисто проінспектував готовність інфекційного відділення Броварської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування і «Дитячої лікарні» комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області «Броварська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» до можливої появи коронавірусу на території Київщини.
17 Лютого, 2020 р., 10:36
17 лютого 2020 року голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов взяв участь в урочистому відкритті нового корпусу школи №1 м. Вишневе.
17 Лютого, 2020 р., 10:32
18 лютого 2020 року об 11:00 у с. Ходасівка Києво-Святошинського району відбудуться навчання щодо ліквідації наслідків вибуху природного газу в житлових і громадських приміщеннях та газопроводах газорозподільних систем із залученням відповідних служб району/міста Київської області.
17 Лютого, 2020 р., 10:30
За повідомленням ГУ ДПС у Київській області за січень 2020 року надходження акцизного податку з вироблених в Україні товарів до державного бюджету склали 1,2 млн грн. Цей показник зріс на 74% порівняно з відповідним періодом минулого року. При цьому, сума додаткових для бюджету коштів дорівнює 741,2 тис грн.
21 Січня, 2020 р., 09:30
За останніми даними щотижневого моніторингу, епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) у Київській області залишається стабільною.