Новини Київщини

09 Вересня, 2020 р., 09:43
8 вересня Київська обласна державна адміністрація та провідні оператори мобільного зв’язку України підписали Меморандум про співробітництво. Подія відбулася в Українському державному центрі радіочастот.
04 Вересня, 2020 р., 09:52
Підготовку до нового опалювального сезону в Київській області проаналізують під час спільних нарад керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та АТ «Київоблгаз».
03 Вересня, 2020 р., 11:38
За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 3 вересня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 5931  випадок захворювання на коронавірус. В тому числі у 498 дітей та у 781 медичний працівник.
03 Вересня, 2020 р., 11:33
1 вересня голова Київської облдержадміністрації Василь Володін провів виїзну нараду в Макарівському районі, де представив громаді новопризначеного Президентом України голову райдержадміністрації Олексія Болілого та обговорив з активом нагальні питання життєдіяльності району.
04 Серпня, 2020 р., 10:19
Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації підготував карту ринків Київської області. Найближчий ринок у межах Київщини тепер можна обирати інтерактивно.
31 Липня, 2020 р., 14:58
29 липня Голова Київської облдержадміністрації Василь Володін відвідав з робочим візитом Ставищенський, Тетіївський та Володарський райони Київщини. Щотижня очільник області відвідує декілька районів, де напряму комунікує з громадами та вивчає проблемні питання життєдіяльності районів для їх ефективного вирішення.
28 Липня, 2020 р., 10:05
З метою вивчення стану справ у сфері надання адміністративних послуг, підвищення рівня їх якості та оперативного ухвалення управлінських рішень, за дорученням Міністерства цифрової трансформації України, на Київщині щоквартально проводиться моніторинг діяльності центрів надання адміністративних послуг.
28 Липня, 2020 р., 10:03
Співробітники ОУ ГУ ДФС у Київській області перевірили 41 об’єкт можливої незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів на території Київської області. Перевірка проводилася згідно інтерактивної карти нелегальних автозаправних станцій.
09 Липня, 2020 р., 11:13
На Київщині в січні-травні 2020 року у порівнянні з минулим роком обсяги випуску підприємств добувної промисловості збільшилися на 57,3%. Про це сьогодні, 8 липня, повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.