Новини Уряду

20 Грудня, 2019 р., 09:58
Олексій Гончарук: Уряд у повному обсязі профінансує усі захищені статті видатків «Всі пенсії, зарплати та соціальні виплати будуть профінансовані. В Державному бюджеті достатньо коштів для цього!» – запевнив Прем’єр-міністр України. Він пояснив, що це тимчасове призупинення виплат казначейства за всіма іншими статтями, яке вже не раз траплялось в Україні.
20 Грудня, 2019 р., 09:44
Кабінет Міністрів України на засіданні 18 грудня схвалив низку рішень для поліпшення медичних послуг.
20 Грудня, 2019 р., 09:42
З 1 березня 2020 року перетин кордону з РФ буде здійснюватися на підставі закордонного паспорта. Це стосуватиметься тільки для громадян України, що виїжджають з України на територію РФ. Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду 18 грудня.
16 Грудня, 2019 р., 08:27
Міністерство соціальної політики ініціює зміни, що дозволять пільговикам переходити на готівкову форму впродовж всього опалювального сезону, а не обмежуватись датою до 15 жовтня. Про відповідні зміни до порядку надання пільг розповів сьогодні заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко.
16 Грудня, 2019 р., 08:23
Олексій Гончарук: Е-кабінет забудовника – крок до знищення корупції в будівельній сфері «Сьогодні Уряд зробив перший крок до знищення корупції в будівельній сфері. Впроваджуємо електронний кабінет забудовника. Це – повністю автоматизовані послуги, які надаються миттєво і без участі чиновника. Наша команда робить усе, щоб в країні зникла корупція», – зазначає Прем’єр-міністр України.
12 Грудня, 2019 р., 09:24
Уряд виділив майже 4 млн грн на ліквідацію наслідків пожежі в Одеському коледжі «Кошти, які ми виділяємо з резервного фонду, не повернуть тих, хто загинув, і не загоять рани, отримані під час тієї жахливої трагедії. Але ми як Уряд просто зобов'язані підтримати постраждалих та їхні родини. Разом з тим розслідування трагедії, визначення відповідальних – це питання найвищого пріоритету, воно перебуває на моєму особистому контролі», –коментує ініціативу Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.
12 Грудня, 2019 р., 09:17
Уряд схвалив проект Закону України, який дозволить у подальшому підвищити прожитковий мінімум, за попередніми розрахунками до 4200 грн на місяць. Це дозволить підвищити доходи найменш забезпечених громадян без автоматичного збільшення ставок державного мита, платежів, штрафів та інших фінансових показників. Це - важливий крок боротьби з бідністю в Україні.
12 Грудня, 2019 р., 09:13
Уряд передав Німецько-український фонд у повне управління Міністерству фінансів України. Саме цей Фонд стане майданчиком для програми кредитування малого та мікробізнесу, яку започатковано за ініціативи Президента та Уряду. Контролювати його роботу буде Національний банк України.
12 Грудня, 2019 р., 08:56
Уряд зробив перші кроки для значного підвищення прожиткового мінімуму. Кабінет Міністрів погодив ініціативу Міністерства соціальної політики, яка передбачає відв’язку частини виплат від розміру прожиткового мінімуму. Це дасть змогу підвищити прожитковий мінімум до фактичного рівня - майже вдвічі, до 3-4 тис. грн.