Новини Уряду

07 Травня, 2020 р., 11:46
- Про забезпечення соціально-курортного лікування людей, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС ftp://ftp.kmu.gov.ua/06.05.2020/06.05.2020_M.Lazebna_pro_sanatorno-kyrortne_likyvannia_chernobilziv.mp4
05 Травня, 2020 р., 10:21
Денис Шмигаль: З 11 травня ми починаємо зняття перших карантинних обмежень «Уряд в першу чергу зацікавлений, аби якомога швидше запустити всі сфери економіки, які призупинилися через епідемію. У своїх рішеннях ми керуємося виключно даними наших профільних спеціалістів. За їх розрахунками, передчасне зняття карантину – означає тисячі нових хворих. Не можна цього допустити», – наголосив очільник Уряду.
05 Травня, 2020 р., 09:48
Максим Степанов: Передчасне пом’якшення карантину місцевою владою може становити загрозу життю і здоров’ю людей Про це Міністр охорони здоров’я України заявив під час робочої поїздки в Черкаську область. «Ми розуміємо, що люди втомилися від карантину. Ми, в Уряді, готуємо пом’якшення карантину вже з 11 травня. Всі ці кроки ґрунтуються на думці спеціалістів, вірусологів, на даних, які в нас є. Ми повинні бути впевнені, що наші дії не погіршать ситуацію. Рішення відкрити магазини і торгові центри, а також тераси в закладах громадського харчування може звести нанівець роботу, проведену протягом останніх 1,5 міс.», – наголосив Максим Степанов.
02 Травня, 2020 р., 00:05
Глава МОЗ закликав українців відсвяткувати травневі свята вдома «Ніхто не збирається продовжувати карантин, якщо цього не потребуватиме ситуація. Ніхто не збирається безпідставно тримати зачиненими магазини та парки. Проте, виходячи на мітинги і починаючи грубо порушувати карантинні вимоги, подумайте не лише про себе, а й про своїх рідних і близьких, яких ви можете після цього інфікувати. Я закликаю провести травневі свята вдома, щоб скоріше почати виходити з карантину», – наголосив Максим Степанов.
30 Квітня, 2020 р., 22:17
Прем’єр-міністр: Україна вчасно увійшла в карантин, і вчасно з нього вийде В останні дні до Уряду надходить багато звернень щодо необхідності послабити карантинні заходи. Проте, за словами Прем’єр-міністра, безвідповідальні заклики достроково вийти з карантину можуть лише нашкодити і наразити багатьох українців на небезпеку. «Я хочу звернутись до всіх українців та особливо до представників бізнесу. Те, що у нас менше хворих у порівнянні з іншими країнами, – це завдяки вчасно вжитим карантинним заходам та вашій відповідальній позиції по цих заходах», – наголосив Денис Шмигаль.
29 Квітня, 2020 р., 08:28
Денис Шмигаль провів онлайн-нараду з питань реалізації проекту «Велике будівництво» «Велике будівництво – це основа меседжа Президента і Уряду про створення великої кількості робочих місць. Ми розраховуємо на те, що велике дорожнє будівництво, куди ми вкладемо понад 100 млрд грн цього року, дасть нам змогу створити додатково 170 тисяч робочих місць та навіть більше. Велика будова, енергоефективність, більше 210 приймальних відділень – і загалом розвиток сфер будівництва – це ще декілька сотень тисяч робочих місць», – зазначив очільник Уряду.
28 Квітня, 2020 р., 11:52
Уряд дозволить працювати низці продовольчих ринків «Йдеться про відкриття 281 продовольчого ринку по всій території України, які зможуть функціонувати в режимі не гірше, ніж супермаркети. Тобто з дотриманням жорстких санітарних норм, порушення яких будуть суворо каратися, аж до закриття роботи ринків на певний період», – повідомив Денис Шмигаль.
27 Квітня, 2020 р., 21:16
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль представив поетапний план зняття обмежень «З 11 травня, я сподіваюся, ми розпочнемо перший етап виходу з карантину, коли ми послабимо певні обмеження, починаючи з можливості відвідувати парки, сквери. Дамо дозвіл на роботу магазинів оптової і роздрібної торгівлі непродовольчими товарами тощо», – сказав очільник Уряду. За його словами, наступний етап виходу з карантину – це той етап, коли почне знижуватися рівень захворюваності і почнуть вивільнятися від хворих медичні заклади.