Новини Уряду

24 Квітня, 2020 р., 16:02
Денис Шмигаль: Уряд вживає усіх заходів для підтримки українців, які так чи інакше постраждали від епідемії «Ми вже сьогодні запровадили цілий ряд соціальних проектів. Це підтримка пенсіонерів, безробітних. Дійсно, під час карантину зросла кількість безробітних. Ми приділяємо цьому щоденно достатньо велику увагу», – наголосив очільник Уряду. Денис Шмигаль також зазначив, що впроваджено кілька програм з підтримки малого і мікробізнесу. Це програми «5-7-9» та «Нові гроші».
23 Квітня, 2020 р., 09:15
Денис Шмигаль: Ми продовжуємо карантин і маємо чіткий план виходу з нього «Якщо все буде добре і епідемічна ситуація буде сприяти, то 11 травня ми зможемо говорити про відкриття парків та скверів, закладів торгівлі непродовольчими товарами, частини об’єктів побутових послуг. Можливо, будуть інші пом’якшувальні заходи. Але про них ми зможемо говорити пізніше», – зазначив Прем’єр-міністр.
22 Квітня, 2020 р., 11:28
Оперативна інформація щодо ліквідації лісових пожеж на території країни на 21:00 Станом на 21 год. 21 квітня силами ДСНС надається допомога працівникам лісгоспів на території ДП «Овруцьке ЛГ», «Овруцьке СЛГ», ДП «Словечанське ЛГ», щодо гасіння окремих осередків тління трав'яного настилу, пеньків та деревини.
18 Квітня, 2020 р., 12:53
Прем’єр-міністр України провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Республіки Хорватія У ході розмови очільники Урядів обговорили низку важливих питань. Зокрема, щодо боротьби з поширенням пандемії, європейської та євроатлантичної інтеграції, тощо. Денис Шмигаль висловив сподівання, що Хорватія не вживатиме заходів щодо осіб, які внаслідок цієї ситуації перевищили дозволений термін перебування в країні.
16 Квітня, 2020 р., 12:56
Про епідситуацію щодо коронавірусної інфекції в Україні ftp://ftp.kmu.gov.ua/16.04.2020/16.04.2020_M.Stepanov_pro_epidsetyaziy_shodo_koronavirysnoi_infekzii_v_Ykraini.mp4
16 Квітня, 2020 р., 09:14
Денис Шмигаль: Держава має подбати про малий та мікробізнес «Українці не мають втрачати роботу. Для цього Уряд працює над збереженням робочих місць. Мінекономіки та Мінфін запропонували ряд програм по кредитній підтримці малого і мікробізнесу, які будуть полягати у забезпеченні як видачі нових кредитів, так і рефінансуванні діючих кредитів з нульовою відсотковою ставкою з відтермінуванням погашення тіла кредиту. Тобто це фактично так звані кредитні канікули, які ми будемо готові забезпечити», – зазначив Прем’єр-міністр.
15 Квітня, 2020 р., 09:57
Прем’єр-міністр зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні «Вдячний Франції за допомогу у поверненні громадян України. Також сподіваюсь, що Франція не буде вживати якихось заходів до українців, які не зможуть залишити країну з об’єктивних причин», – сказав Денис Шмигаль. Крім того, сторони домовились про співпрацю за двома великими стратегічними напрямами. Це великі інфраструктурні проекти та проекти з відновлення Донбасу. Зокрема, йдеться про будівництво заводу з очищення води в Маріуполі.
14 Квітня, 2020 р., 12:28
Верховна Рада підтримала зміни до Держбюджету на 2020 рік Під час свого виступу в Парламенті Прем’єр-міністр України закликав народних депутатів підтримати цей законопроект. «Це – найвищий рівень відповідальності. Це – підтримка сценарію виходу України з кризи. В останній версії змін до Бюджету, завдяки, в тому числі, і народним депутатам, нам вдалося повернути фінансування багатьох програм. Зокрема, це стосується додаткового фінансування регіонів, культури та освіти», – зазначив Денис Шмигаль.