Новини Уряду

12 Квітня, 2020 р., 13:25
Денис Шмигаль: Уряд розробляє стратегію виходу з карантину вже у травні Лише після того, як динаміка почне знижуватися, держава розпочне вихід з карантину, але за нових соціальних стандартів життя. Уряд зараз фактично цілодобово працює над відповідною стратегією. «У травні Україна має піти на роботу. У яких умовах, у яких нових соціальних стандартах, у яких часових рамках –  це ті питання, над якими Уряд працює разом з аналітиками», – відзначив Прем’єр-міністр України.
10 Квітня, 2020 р., 08:25
Прем’єр-міністр провів селекторну нараду з міськими головами та очільниками ОДА Денис Шмигаль повідомив учасникам селекторної наради, що головна мета цієї онлайн-зустрічі – інформування та обговорення проблем, які стосуються, насамперед, поетапного виходу з карантину та поступового відновлення економіки.
09 Квітня, 2020 р., 21:35
09 Квітня, 2020 р., 21:30
Денис Шмигаль: Уряд продовжує підтримку соціально вразливих верств населення «Для повноцінного втілення наших планів потрібно ухвалити зміни до Держбюджету. Ми разом з депутатами зараз закінчуємо адаптувати Бюджет до тих викликів, які зараз стоять перед країною. В першу чергу, це збільшення грошового забезпечення для наших медиків, які знаходяться на передовій боротьби з COVID-19. Це підтримка пенсіонерів. Це допомога українцям, які через коронакризу опинилась без роботи», – заявив очільник Уряду.
09 Квітня, 2020 р., 21:23
Сергій Марченко: Зміни до Держбюджету-2020 передбачають фінансування заходів на боротьбу з COVID-19 та підвищення зарплат медикам
08 Квітня, 2020 р., 20:40
МОЗ: Затверджені рекомендації щодо безпечного поховання померлих від COVID-19 У зв’язку зі зростанням кількості летальних випадків від COVID-19 МОЗ Міністерство охорони здоров’я рекомендує тимчасово дотримуватись таких рекомендацій при проведенні ритуальних обрядів: ?не більше 10 присутніх осіб за умови одночасного перебування у приміщенні; ?не більше 1 особи на 10 квадратних метрів; ?безпечна дистанція у 1,5 метра між присутніми; ?заборонено цілувати тіло померлої особи через ризик інфікування; ?поховання або кремація тіла мають здійснюватися у щільно закритій труні; ?органи місцевого самоврядування здійснюють облік осіб, присутніх при похованні.  Детально про рекомендації для медичних працівників та учасників ритуальних обрядів читайте у Постанові.
08 Квітня, 2020 р., 11:14
 Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.
07 Квітня, 2020 р., 11:47
Людям старше 60 років рекомендовано бути вдома, щоб не інфікуватися коронавірусом, бо це може вартувати життя, – Віктор Ляшко «В Україні у людей старше 60 років, на жаль, у більшості, є хронічні захворювання, які у разі коронавірусного захворювання часто призводять до несумісних з життям станів», – сказав заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України.