Новини Уряду

06 Квітня, 2020 р., 08:31
Телефони гарячих ліній з питань COVID-19 у регіонах З питань стосовно карантину, допомоги літнім людям під час карантину, алгоритму виявлення та лікування коронавірусної інфекціїї COVID-19 звертайтеся на телефони гарячих ліній у відповідному регіоні. Інформацію уточнено.
05 Квітня, 2020 р., 21:35
Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Тому надаємо роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.
05 Квітня, 2020 р., 21:30
Денис Шмигаль зустрівся з представниками міжнародних організацій «Я поінформував представників міжнародних організацій про додаткові заходи, які запровадив Кабінет Міністрів для того, щоб захистити здоров’я українців. При їх розробці Уряд врахував обмеження, які запровадили інші країни та той результат, який ці заходи дали», – відзначив очільник Уряду.
02 Квітня, 2020 р., 20:47
Медичні працівники швидкої допомоги включені до переліку медичних спеціальностей, яким буде збільшено оклади втричі
02 Квітня, 2020 р., 20:34
Денис Шмигаль: Проєкт «Велике будівництво» триває навіть попри виклики сьогодення «В цей період системних викликів ми продовжуємо програму «Велике будівництво». Ремонт доріг не можна припиняти. Це запорука економічного розвитку. Це консолідована позиція Уряду, Президента України та депутатів», –  заявив очільник Уряду. За його словами, сьогоднішніми рішеннями ми пропонуємо покращити умови залучення інвестицій у розвиток дорожнього господарства.
01 Квітня, 2020 р., 14:14
Максим Степанов назвав пріоритети своєї діяльності на посаді Міністра «Перший пріоритет – боротьба з коронавірусом. Я не хочу нікого ні в чому звинувачувати, але є певна втрата часу з погляду підготовки до пандемії. Ми більше не можемо собі дозволити гаяти час. Тому вкрай важливо зараз налагодити комунікацію із закладами охорони здоров’я на місцях. Другий пріоритет – медична реформа», – наголосив Міністр охорони здоров’я України.