Рокитнянська Районна Державна Адміністрація
Рокитнянський район, Київська область

Оголошення

Оголошується конкурс

на перевезення пасажирів на приміських

 автобусних маршрутах загального користування Рокитнянського району

 

УВАГА!!! Програма «Державотворець»
Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко запрошує молодь  долучитися до програми «Державотворець», яка спрямована на особистісний та професійний розвиток молоді в Україні, формування відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молодих людей.

ВІДЕО Володимир Бондаренко запрошує до Секретаріату Кабінету Міністрів України молодь, аби  долучитися до програми «Державотворець»

Реєстраційна форма учасника програми «Державотворець» - https://cutt.ly/8wGol2

 

 

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

  • ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
    Оголошує з 1 квітня 2019 року ПРИЙОМ СЛУХАЧІВ НА НАВЧАННЯ
    за денною, вечірньою та заочною (заочно-дистанційною) формами для підготовки фахівців освітнього ступеня магістра за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” галузі знань 28 “Публічне управління та адміністрування”.

  • http://academy.gov.ua/

Проходить ХІV Всеукраїнська  акція «Серце до серця»

По всіх регіонах України у період з 01 по 30 квітня 2019 року проходить ХІV Всеукраїнська  акція «Серце до серця» під гаслом  «Дитяче серденько, живи», головною метою  якої є збір коштів для придбання кардіологічного медичного  обладнання для дитячих лікарень області. Інформація на сайті  WWW.SERCEDOSERCA.COM.UA

Акція відбуватиметься чотирнадцятий рік поспіль і за цей час  уже встигла набути   загальнонаціональної  підтримки.

Минулого  року Київська область  зібрала  у період  проведення акції «Почуй світ!» - 84854,42 грн. На зібрані  в області  кошти  було придбано та передано в обласну  дитячу лікарню 17 слухових  апаратів для дітей з вадами слуху.

За  додатковою інформацією  можливо звертатися  за телефонами:

-096-886-00-07 – Дарина Чуба – обласний представник  Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та координатор акції в Київській області  (електронна адреса darinachuba007@gmail.com)

-067-789-20-95 Олена Мовчан – головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської  райдержадміністрації.

Зробити благодійний внесок можна за наступними реквізитами: р/р 2600501306399 у ПАТ «Кредобанк», МФО 325365.

Код ЄДРПОУ 34354227. Найменування платежу: Благодійний внесок для закупівлі медичного обладнання

Про формування нового складу спостережної комісії при

Рокитнянській районній державній  адміністрації Київської області

Рокитнянська районна державна адміністрація Київської області відповідно до п. 12 постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії» повідомляє про припинення повноважень спостережної комісії, утвореної відповідно до розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від 29 грудня 2015 року № 352 та формування нового її складу.

Заяви (клопотання) щодо включення до нового складу спостережної комісії представників підприємств, установ, організацій всіх форм власності та окремих громадян приймаються на розгляд до Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області протягом трьох місяців з дати публікації даного повідомлення.

Для більш детального роз’яснення необхідно звернутись до управління соціального захисту населення Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області за адресою: вул. Першотравнева, буд. 6, смт Рокитне,  Київська область, кабінет № 7.

 

УВАГА! ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОЗРОБЦІ ПРОЕКТУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2021-2027 РОКИ

Запрошуємо зацікавлених суб′єктів регіонального розвитку представників райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення), об′єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, агенцій регіонального розвитку, об′єднань підприємців, асоціацій органів місцевого самоврядування, молодіжних, волонтерських та інших громадських організацій, закладів вищої освіти, наукових та науково-дослідних установ, а також суб′єктів підприємництва взяти участь у розробці проектів Стратегії розвитку Київської  області на період 2021-2027 роки (далі – Стратегія) та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках (далі – План заходів) і надати до 28 березня 2019 року департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації пропозиції щодо кандидатури до складу робочої групи з їх розробки, заповнивши форму за посиланням ФОРМА пропозицій щодо кандидатур до складу робочої групи з розробки проекту Стратегії  розвитку Київської  області на період 2021-2027 роки ( https://goo.gl/forms/PmkvB1VzRsSso68u1)

Процес розробки Стратегії та Плану заходів потребує визначення ключових пріоритетів, що роблять область унікальною, формування стратегічних та оперативних цілей, досягнення яких дозволить забезпечити інноваційний розвиток економіки регіону на засадах smart-спеціалізації.

Ваші пропозиції до проекту Стратегії дозволять конкретизувати її стратегічні і оперативні цілі, а також визначити пріоритетні завдання, відповідно до яких будуть подаватися проектні ідеї до Плану заходів і формуватися проекти регіонального розвитку.

У подальшому фінансування зазначених проектів передбачається здійснювати за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, субвенцій з державного бюджету, обласних та місцевих цільових програм, вітчизняних та іноземних інвестицій, міжнародної технічної допомоги та міжнародних фінансових організацій.

Діяльність робочої групи з розробки Стратегії та плану заходів буде базуватися на опрацюванні пропозицій, які просимо надсилати до департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації не пізніше
08 квітня 2019 року за формою, що додається, на електронну адресу ekon_koda@ukr.net з темою "Пропозиції до проекту Стратегії - 2027".

 

Програма "Доступні ліки"

За повідомленням Національної служби здоров"я України (НСЗУ) з 01 квітня 2019 року відшкодування вартості лікарських засобів, що були відпущені за програмою реімбурсації "Доступні ліки", відбуватиметься виключно за договором аптечних закладів із НСЗУ. У звязку з цим, просимо забезпечити готовність аптечних закладів комунальної форми власності до реєстрації в електронній системі охорони здоров"я, укладення та відпуску лікарських за електронними рецептами.

Разом з тим повідомляємо, що НСЗУ надає інформацію та роз"яснення щодо всіх питань, які стосуються реалізації програми реімбурсації "Доступні ліки" за договором з НСЗУ. Для отримання інформаційної підтримки керівникам аптечних закладів необхідно заповнити форму за посиланням htpp://bit.ly/DL2019_invite.