Рокитнянський район, Київська область

В Україні функціонує американська п’ятирічна програма допомоги USAID
«Конкурентноспроможна економіка України»

Київська обласна державна адміністрація повідомляє, що з жовтня 2018 року в Україні функціонує американська п’ятирічна програма допомоги USAID «Конкурентноспроможна економіка України» (далі – КЕУ) з бюджетом 42 млн. дол. США.

Основними завданнями  програми є сприяння розвитку сильної, відкритої та диверсифікованої економіки України шляхом підтримки конкурентоспроможності підприємств малого і середнього бізнесу (далі – МСБ) та стартапів на українському і міжнародному ринках, допомога створенню сприятливого бізнес-клімату, заснованого на сталих економічних реформах, підтримка, розробка та впровадження ефективної торговельної політики, яка надасть змогу скористатись перевагами від угод про міжнародну торгівлю в рамках діяльності Світової організації торгівлі.

Одним із ключових інструментів реалізації цих завдань є грантові програми КЕУ національного масштабу. Згадані програми у поєднанні з необхідною технічною допомогою надаються для підвищення конкурентоспроможності, інвестицій та збуту продукції на внутрішньому та міжнародному ринках, а також покращенню бізнес-клімату.

Учасниками  грантових програм можуть бути підприємства МСБ, фізичні особи-підприємці, галузеві бізнес-асоціації, торгові асоціації, аналітичні центри, ІТ-компанії, об’єднання підприємців, прибуткові та неприбуткові неурядові організації. На сьогодні пріоритетними напрямами грантової програми визначено суб’єкти підприємництва, які спеціалізуються на виробництві меблів, сфери ІТ-технологій та інших інноваційних сфер виробництва і технологій.

Отримати грантову підтримку можуть суб’єкти підприємницької діяльності, які зареєстровані в Україні, а також мають добру репутацію і відповідають усім чинним нормам цивільного та податкового законодавства України. Грантові заявки повинні супроводжуватись детальним і реалістичним бюджетом, кінцева сума якого залежить від запропонованих грантових заходів. Тип гранту залежить від запланованої діяльності та формату підприємства – грантоотримувача і визначається в процесі переговорів.

Зацікавлених суб’єктів підприємницької діяльності і, в разі виявлення зацікавленості підприємств МСБ, фізичних осіб-підприємців, галузевих бізнес-асоціацій, торгових асоціацій, аналітичних центрів та ІТ-компаній, прибуткових і неприбуткових організацій, інформацію надіслати в електронному вигляді до Рокитнянської райдержадміністрації на електронну адресу:  rokitekonom@ukr.net  до 26.06.2019.

Протокол № 1

засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Рокитнянської районної районної державної адміністрації Київської області

Сторінка 1

Сторінка 2

Сторінка 3

Сторінка 4

Оголошується конкурс

на перевезення пасажирів на приміських

автобусних маршрутах загального користування Рокитнянського району

УВАГА!!! Програма «Державотворець»
Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко запрошує молодь  долучитися до програми «Державотворець», яка спрямована на особистісний та професійний розвиток молоді в Україні, формування відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молодих людей.

ВІДЕО Володимир Бондаренко запрошує до Секретаріату Кабінету Міністрів України молодь, аби  долучитися до програми «Державотворець»

Реєстраційна форма учасника програми «Державотворець» - https://cutt.ly/8wGol2

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

• ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
    Оголошує з 1 квітня 2019 року ПРИЙОМ СЛУХАЧІВ НА НАВЧАННЯ
    за денною, вечірньою та заочною (заочно-дистанційною) формами для підготовки фахівців освітнього ступеня магістра за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” галузі знань 28 “Публічне управління та адміністрування”.

Про формування нового складу спостережної комісії при

Рокитнянській районній державній  адміністрації Київської області

Рокитнянська районна державна адміністрація Київської області відповідно до п. 12 постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії» повідомляє про припинення повноважень спостережної комісії, утвореної відповідно до розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від 29 грудня 2015 року № 352 та формування нового її складу.

Заяви (клопотання) щодо включення до нового складу спостережної комісії представників підприємств, установ, організацій всіх форм власності та окремих громадян приймаються на розгляд до Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області протягом трьох місяців з дати публікації даного повідомлення.

Для більш детального роз’яснення необхідно звернутись до управління соціального захисту населення Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області за адресою: вул. Першотравнева, буд. 6, смт Рокитне,  Київська область, кабінет № 7.

Програма "Доступні ліки"

За повідомленням Національної служби здоров"я України (НСЗУ) з 01 квітня 2019 року відшкодування вартості лікарських засобів, що були відпущені за програмою реімбурсації "Доступні ліки", відбуватиметься виключно за договором аптечних закладів із НСЗУ. У звязку з цим, просимо забезпечити готовність аптечних закладів комунальної форми власності до реєстрації в електронній системі охорони здоров"я, укладення та відпуску лікарських за електронними рецептами.

Разом з тим повідомляємо, що НСЗУ надає інформацію та роз"яснення щодо всіх питань, які стосуються реалізації програми реімбурсації "Доступні ліки" за договором з НСЗУ. Для отримання інформаційної підтримки керівникам аптечних закладів необхідно заповнити форму за посиланням htpp://bit.ly/DL2019_invite.