Оголошення

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста, державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області

УМОВИ проведення конкурсу

НАКАЗ керівника апарату Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від 18.02.2020 № 23-к "Про оголошення конкурсу на заміщення посади державної служби категорії "В" - головного спеціаліста, державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області "

Оголошення!

21 лютого 2020 року о 10.00 годині в обрядовій залі районного Будинку культури відбудеться публічний звіт виконуючого обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Приліпка Олега Юрійовича щодо діяльності органів виконавчої влади у 2019 році.

Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Рокитнянської райдержадміністрації.

Регламент заходу:

- 10:00 - 11:00  –  публічний звіт голови райдержадміністрації;

- 11:00 - 12:00 – обговорення звіту, запитання та відповіді.

Запрошуємо на захід жителів Рокитнянського району, депутатів районної ради, селищного та сільських голів, представників трудових колективів підприємств, установ, організацій, представників громадських рад, громадських об’єднань, професійних спілок і засобів масової інформації.

Контактна особа з питань проведення заходу: керівник апарату райдержадміністрації Іллінська Алла Василівна (тел. 5-15-32).

До уваги громадян, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій

Перевірте наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті за  посиланням: http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta.

З моменту набрання чинності Закону України “Про Державний земельний кадастр” з початку 2013 року запрацював електронний державний земельний кадастр.

На даний час на Публічній кадастровій карті в режимі он-лайн оприлюднюються відомості Державного земельного кадастру про межі адміністративно-територіальних одиниць,форму власності,кадастрові номери, межі, цільове призначення, площ, обмеження у використанні земель та земельних ділянок, нормативну грошову оцінку земель та земельних ділянок та інші відомості про земельні ділянкита доступна можливість отримання вичерпної інформації про них. Забезпечується можливість виявити помилку чи неточності у відомостях про земельну ділянку, про які зразу ж можна повідомити про наявну помилку.

Варто зазначити, до запровадження Державного реєстру земель, а згодом і Державного земельного кадастру інформація про земельні ділянки містилася в паперовому вигляді, а тому при переході до електронного кадастру виявилося досить багато помилок.

Станом на 01.10.2019 державними кадастровими реєстраторами структурних підрозділів в районах (містах) Головного управління Держгеокадастру у Київській області, починаючи з 2013 року здійснено виправлення 163711 помилок, які були наявні в Державному земельному кадастрі.

Власники та користувачі земельних ділянок самі мають бути зацікавлені в наявності відомостей про земельні ділянки у Державному земельному кадастрі та в коректному відображені інформації про них.

Реєстрація земельних ділянок в Державному земельному кадастрі забезпечує гарантування захисту права власності (користування) на землю.

Першочергово слід пересвідчитись чи внесена до Державного земельного кадастру його земельна ділянка. Одним із найпростіших способів такої перевірки є наявність кадастрового номера земельної ділянки.

Згідно з п.10 Прикінцевих та Перехідних положень Закону України «Про Державний земельний кадастр», усі державні акти, якими було посвідчено право власності чи право постійного користування земельною ділянкою, видані до набрання чинності цим Законом, є дійсними, не залежно від наявності чи відсутності кадастрового номера.

Згідно пункту 2 розділу VII Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Державний земельний кадастр» земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера.

У разі якщо відомості про зазначені земельні ділянки не внесені до Державного реєстру земель, їх державна реєстрація здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).

Внесення інших змін до відомостей Державного земельного кадастру про ці земельні ділянки здійснюється після державної реєстрації земельних ділянок з отриманням кадастрового номера.

Вартість здійснення державної реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастр є безкоштовною.

Отже, рекомендуємо власникам земельних ділянок приватної власності, землекористувачам, органам державної влади земель державної форми власності та органам місцевого самоврядування земель комунальної власності для захисту своїх прав на землю та для оперативного користування відомостями з різних потреб звернутися з документами із землеустрою до Центрів надання адміністративних послуг по місцю знаходження земельної ділянки, для внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.Окрім того, внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку  та отримання відомостей з Державного земельного кадастру також можливе через електронний сервіс Держгеокадастру за посиланням:https://e.land.gov.ua/services

Для отримання більш детальної інформації щодо внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, пропонуємо звернутися до структурних підрозділів в районах (містах) Головного управління Держгеокадастру у Київській області, за місцем розташування земельної ділянки.