07 Травня, 2020 р., 18:33
Враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації в Україні, зважаючи   на актуальність загрози та з метою попередження поширення коронавірусу COVID-19  на території Рокитнянського району Київської області просимо Вас надати фінансову допомогу для придбання необхідного запасу засобів медичного призначення, захисного одягу, засобів захисту органів дихання, профілактичних препаратів, дезінфекційних засобів тощо.
07 Травня, 2020 р., 18:32
З 1 квітня 2020 року Національна академія розпочинає вступну кампанію для підготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації державних службовців  і посадових осіб місцевого самоврядування  та здійснює підготовку магістрів у галузі знань  «Публічне управління та адміністрування».
07 Травня, 2020 р., 18:28
Перевірте наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті за  посиланням: http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta. З моменту набрання чинності Закону України “Про Державний земельний кадастр” з початку 2013 року запрацював електронний державний земельний кадастр.