Рокитнянський район, Київська область

Оголошення!

14 лютого 2019 року о 10.00 годині в залі засідань Рокитнянської районної державної адміністрації відбудеться публічний звіт виконуючого обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Приліпка Олега Юрійовича щодо діяльності органів виконавчої влади у 2018 році.

Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області.

Регламент заходу:

- 10:00 - 11:30  –  публічний звіт в.о. голови адміністрації;

- 11:30 - 12:00 – обговорення звіту, запитання та відповіді.

Запрошуємо на захід жителів Рокитнянського району, депутатів районної ради, селищного та сільських голів, представників трудових колективів підприємств, установ, організацій, представників громадських рад, громадських об’єднань, професійних спілок і засобів масової інформації.

Контактна особа з питань проведення заходу:  в.о. керівника апарату адміністрації Бендус Тетяна Іванівна (тел. 5-15-32).