РОКИТНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Київська область, Рокитнянський район

Оприлюднення проектів регуляторних актів

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Рокитнянська районна державна адміністрація Київської області повідомляє про оприлюднення проєкту розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області «Про затвердження Регламенту відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області»  та аналізу його регуляторного впливу, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

Проєкт регуляторного акта підготовлено для встановлення чіткого і зрозумілого алгоритму дій адміністраторів відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області (далі – Центр) та суб’єктів надання адміністративних послуг, з метою забезпечення ефективного функціонування Центру як дієвої інституції, спрямованої на протидію корупції та забезпечення якісного обслуговування громадян і суб’єктів господарювання.

Проєкт розроблено на виконання та з дотриманням вимог законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588 «Про затвердження Примірного регламенту Центру надання адміністративних послуг» (зі змінами), з урахуванням Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308
«Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» (зі змінами).

Поштова та електронна адреси розробника проєкту регуляторного акта, на яку приймаються зауваження та пропозиції:  

09601

Рокитнянська районна державна адміністрація Київської області,

вул. Незалежності, 2,

смт Рокитне,

Рокитнянський район, Київська область,

телефон: (04562) 5-15-55, 

e-mail: rokadmin@ukr.net

Повна редакція зазначеного проєкту та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено для публічного обговорення на офіційному веб-сайті Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області https://rokytne-rda.gov.ua/ не пізніше 5 робочих днів.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються поштою або в електронній формі на вищевказані адреси протягом одного місяця з дня оприлюднення .

З повним текстом проєкту розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області можна ознайомитись щоденно (з 08:00 до 17:00, крім суботи, неділі) за адресою: 09601, Київська область, Рокитнянський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, 2, приміщення Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області. Контактна особа - керівник – адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області.

 

В.о. голови адміністрації                                                                                       О. ПРИЛІПКО

РЕГЛАМЕНТ
відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області

 

Розпоярдження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області "Про затвердження  Регламенту відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області"

 

Аналіз впливу регуляторного акту

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь