Оприлюднення проектів регуляторних актів

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Рокитнянська районна державна адміністрація Київської області повідомляє про оприлюднення проєкту розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області «Про затвердження Регламенту відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області»  та аналізу його регуляторного впливу, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

Проєкт регуляторного акта підготовлено для встановлення чіткого і зрозумілого алгоритму дій адміністраторів відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області (далі – Центр) та суб’єктів надання адміністративних послуг, з метою забезпечення ефективного функціонування Центру як дієвої інституції, спрямованої на протидію корупції та забезпечення якісного обслуговування громадян і суб’єктів господарювання.

Проєкт розроблено на виконання та з дотриманням вимог законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588 «Про затвердження Примірного регламенту Центру надання адміністративних послуг» (зі змінами), з урахуванням Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308
«Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» (зі змінами).

Поштова та електронна адреси розробника проєкту регуляторного акта, на яку приймаються зауваження та пропозиції:

Рокитнянська районна державна адміністрація Київської області,

вул. Незалежності, 2,

смт Рокитне,

Рокитнянський район, Київська область,

телефон: (04562) 5-15-55,

e-mail: rokadmin@ukr.net

Повна редакція зазначеного проєкту та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено для публічного обговорення на офіційному веб-сайті Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області https://rokytne-rda.gov.ua/ не пізніше 5 робочих днів.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються поштою або в електронній формі на вищевказані адреси протягом одного місяця з дня оприлюднення .

З повним текстом проєкту розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області можна ознайомитись щоденно (з 08:00 до 17:00, крім суботи, неділі) за адресою: 09601, Київська область, Рокитнянський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, 2, приміщення Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області. Контактна особа - керівник – адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області.

В.о. голови адміністрації                                                                                       О. ПРИЛІПКО

РЕГЛАМЕНТ

Аналіз впливу регуляторного акту