Рокитнянський район, Київська область

Оприлюднення проектів регуляторних актів

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, Рокитнянська районна державна адміністрація Київської області повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Рокитнянської районній державній адміністрації Київської області».

Головним розробником проекту регуляторного акта є центр  надання адміністративних послуг Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту регуляторного акта приймаються в письмовому або в електронному вигляді протягом місця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного акта за адресами:

09601, Київська область, Рокитнянський район, смт Рокитне, вул. Незалежності, 2, тел.: (04562)5-15-32, e-mail: Rok.administrator@ukr.net (Центр надання адміністративних послуг Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області);

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел.: (044) 254-43-93, (044) 254-56-73, е-mail: inform@dkrp.gov.ua (Державна регуляторна служба України).

Аналіз регуляторного акта

М-Тест

Проект Розпорядження Про  затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Рокитнянської райдержадміністрації