План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів  у сфері гоподарської діяльності Рокитнянської районної державної адміністрації на 2019 рік

ЗАТВЕРДЖУЮ

Перший заступник

голови адміністрації

_______О.Ю.Приліпко

13.12.2018 № 06-68-2/288

План діяльності

з підготовки проектів регуляторних актів  у сфері гоподарської діяльності

Рокитнянської районної державної адміністрації на 2019 рік

Назва проекту регуляторного акта: проект розпорядження голови адміністрації „Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Рокитнянської районної державної адміністрації”.

Ціль прийняття регуляторного акта:  створення зручних і сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів.

Термін розробки проекту регуляторного акта: I квартал 2019 року.

Найменування підрозділу, відповідального за розробку проекту регуляторного акта: Центр надання адміністративних послуг Рокитнянської районної державної адміністрації.