Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування: проект Детального плану території для будівництва об’єктів промисловості та енергетики (сонячної електростанції) на земельній ділянці з кадастровим номером 3223781500:02:001:0001 в межах Житньогірської сільської ради (за межами населеного пункту) Рокитнянського району Київської області.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:Рокитнянська районна державна адміністрація Київської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту Детального плану території для будівництва об’єктів промисловості та енергетики (сонячної електростанції) на земельній ділянці з кадастровим номером 3223781500:02:001:0001 в межах Житньогірської сільської ради (за межами населеного пункту) Рокитнянського району Київської області розпочато з дня їх оприлюдненняна сайті Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області (https://rokytne-rda.gov.ua), а саме з 21травня 2019 року та триватиме впродовж 30 днів з дня оприлюднення, тобто до 21 червня 2019 р. включно. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Відповідно до ст. 12 Закону «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду райдержадміністрацією. За результатами розгляду райдержадміністрація враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Ознайомитися з Проектом Детального плану території для будівництва об’єктів промисловості та енергетики (сонячної електростанції) на земельній ділянці з кадастровим номером 3223781500:02:001:0001 в межах Житньогірської сільської ради (за межами населеного пункту) Рокитнянського району Київської області та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 09601, Київська обл., Рокитнянський район, смт Рокитне,                вул. Незалежності, буд. 2, або за тел.: (04562)5-15-55.

Зауваження і пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються доРокитнянської районної державної адміністрації Київської області за адресою: 09601, Київська обл., Рокитнянський район, смт Рокитне, вул. Незалежності, буд. 2.

Проведення громадських слухань заплановано на 21 червня 2019 року в приміщенні Житньогірської сільської ради о 10 годині.

Проведення транскордонних консультацій не передбачається.