1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Детальний план розроблено з метою визначення планувальної організації та функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови, а також ландшафтної організації земельної ділянки, на якій передбачається розміщення садового будинку, господарських будівель, споруд. Цільове призначення ділянки в подальшому змінюється на садівництво. Проектом Детального плану пропонується інженерна підготовка території згідно розроблених проектів, будівництво проїздів, об’єктів інженерного життєзабезпечення території та прокладання інженерних комунікацій. Під час розроблення детального плану було враховано законодавчі та нормативні документи: Земельний кодекс України, Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

Детальний план території складається з Пояснювальної записки, додатків і графічних матеріалів у паперовому вигляді та цифровому форматі. У текстових матеріалах визначається оцінка існуючої ситуації, оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне та об’ємно-просторове рішення, інженерне забезпечення та розміщення інженерних мереж, споруд, містобудівні заходи з охорони навколишнього середовища. До графічних матеріалів входять: Схема розташування території у планувальній структурі району, План існуючого використання території, поєднаний з Опорним планом та зі схемою планувальних обмежень, Проектний план, поєднаний зі схемою організації руху транспорту і пішоходів, Схема інженерної підготовки території та вертикального планування, Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору.

1. Основні техніко-економічні показники:

Назва

Одиниця
виміру

Показник

1

2

3

4

1

Площа ділянки, що проектується

2

Територія під будівлями і спорудами

3

Площа озеленення

4

Площа городу

5

Площа проїздів і пішохідних доріжок

6

Граничний відсоток забудови

6

3. Відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації та підстави для їх розроблення

Замовник: Рокитнянська районна державна адміністрація Рокитнянського району Київської області

Розробник:  ТОВ «Центр архітектурного проектування та ландшафтного дизайну»

Підстава для проектування: розпорядження Рокитнянської райдержадміністрації № 260 від 09.10.2017

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території:

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна ознайомитися на сайті  http:// www.rokitne-rda.gov.ua /, а також за адресою: Рокитнянська районна державна адміністрація, Київська обл., смт Рокитне, вул. Незалежності, 2  у 30-ти денний строк з дати виходу публікації у засобах масової інформації

5. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій

Подання пропозицій та їх розгляд здійснюється у 30-ти денний строк з дня оприлюднення повідомлення за адресою: Київська обл., смт Рокитне, Рокитнянська районна державна адміністрація Київська обл., смт Рокитне, вул. Незалежності, 2

6. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів (презентація, прилюдне експонування, телевізійні програми, публічні конференції тощо)

Прилюдне експонування матеріалів проекту детального плану території здійснюватиметься в робочі дні з 8.00 до 17.00 години за аресою: Рокитнянська районна державна адміністрація Київська обл., смт Рокитне, вул. Незалежності, 2.

Пропозиції до проекту містобудівної документації мають право подавати:

1. повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено

відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2.   юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3.   власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4.   представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на    відповідну територію;

5.   народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011р. № 555, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду. Відповідно до п. 9 цього Порядку пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця  проживання, особистим підписом і повинні містити  обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.