Про День відкритих дверей на підприємстві

23 травня 2019 року  за ініціативою Рокитнянської районної філії Київського обласного  центру зайнятості та за сприянням керівництва РОКИТНЯНСЬКОГО  РАЙОННОГО  ДОРОЖНЬОГО  УПРАВЛІННЯ "ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ " ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" для безробітних громадян проведено День відкритих дверей безпосередньо на підприємстві.

У заході взяли участь директор РОКИТНЯНСЬКОГО  РАЙОННОГО  ДОРОЖНЬОГО  УПРАВЛІННЯ "ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ " ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"     Кушнірук Петро Іванович, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Рокитнянської районної філії Київського ОЦЗ  В.Коваленко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг І.Коваль, та безробітні громадяни, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Підприємство змінювало назву, але  свою історію почало ще в 40 роки минулого століття, зазначив директор Кушнірук Петро Іванович.

Під час заходу шукачам роботи проведено презентацію підприємства, яке спеціалізується на дорожньому будівництві доріг і автострад. Виконує капітальний, частковий або ямковий ремонт доріг з  гарантовано високою  якістю роботи.  Петро Іванович повідомив, що в 2018 році виконано робіт на 10 млн. грн. і в перспективі обсяг робіт лише збільшиться. На підприємстві  працюють досвідчені робітники. Але для забезпечення виконання  повного об’єму робіт,  дорожнє управління потребує   електрогазозварника (заробітна плата 9 тис грн.),  дорожніх  робітників  (заробітна плата 7 тис грн.).

Окрему вдячність висловлюємо директору Кушніруку Петру Івановичу  за сприяння в проведенні Дня відкритих дверей на підприємстві .