Про міні-ярмарок вакансій

29 січня 2019 року  у  Рокитнянській районній філії Київського ОЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення  військової частини А1232. Мета заходу – проведення якісного відбору кандидатів на військову службу за контрактом, агітація та доведення переваг військової служби.

У заході взяли участь директор Рокитнянської філії Київського ОЦЗ Лариса Глюза, провідний фахівець з питань зайнятості філії Валентина Томілович, військовий комісар  Володимир Бабенко та 30 осіб з числа шукачів роботи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

На початку заходу Лариса Глюза розповіла присутнім про стан ринку праці, послуги центру зайнятості, про сприяння служби зайнятості їх навчанню та працевлаштуванню, про переваги легальної зайнятості.

Військовий комісар Рокитнянського райвійськкомату Володимир Бабенко  ознайомив присутніх з умовами проходження військової служби за контрактом, завданнями, які стоять перед військовослужбовцями, умовами служби, рівнем грошового забезпечення, соціальним захистом контрактників та членів їх  сімей.

Валентина Томілович  довела інформацію щодо графіку проведення Київським ОЦЗ профорієнтаційних заходів про діяльність Національної гвардії України з метою презентації військової служби за контрактом в Національній гвардії України та подальшим проведенням співбесіди для шукачів роботи.

Крім того, шукачів роботи проінформовано про наявність великої кількості вакантних посад в Білоцерківській виправній колонії № 35, яка звернулася з проханням надати допомогу в підборі кандидатів на вакантні посади.

По завершенню заходу присутні отримали буклети та вичерпну інформацію щодо військової служби за контрактом. Зустріч пройшла цікаво та змістовно.