Про профорієнтаційний урок 25.01.2019

25 січня  провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості проведено профорієнтаційні уроки на тему: "Нові професії у сфері екології та збалансованого природокористування" з циклу  "Професії майбутнього" для учнів восьмих класів Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

У найближчі роки деякі професії  залишаться в минулому або трансформуються в нові. Передбачається, що в подальшому все більше місце займатимуть проблеми збереження навколишнього середовища. Зростання шкідливих викидів в атмосферу ставлять проблеми екології на одне з перших місць в майбутньому глобальному світі.

Під час уроку учні ознайомилися з новітніми професіями у сфері екології та збалансованого природокористування, а саме з такими як: еколог, екоаудитор, рециклінг-технолог, екопроповідник, консультант з переробки відходів та інші. Також восьмикласники дізнались, які саме навички та знання потрібні, щоб опанувати дані професії .

При підведенні підсумків  фахівець наголосила, що до майбутнього завжди лежить шлях через сучасність та розповіла про сучасні витоки  новітніх професій у сфері екології. Інформація зацікавила восьмикласників, вони дізнались багато нового, з задоволенням задавали питання та дискутували.