Про робочу зустріч

З метою координації дій, спрямованих на виконання Закону України "Про зайнятість населення", організації та проведення заходів щодо відбору та прийняття громадян України на військову службу за контрактом, 11 лютого 2019 року Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості підписала Угоду про спільну діяльність з питань сприяння працевлаштуванню безробітних на військову службу за контрактом з Рокитнянським районним військовим комісаріатом.

Під час зустрічі директор філії Лариса Глюза розповіла про спектр послуг, які надає служба зайнятості, а також разом з військовим комісаром Володимиром Бабенком склали план спільних заходів щодо популяризації серед безробітних контрактної служби в армії, зокрема, домовились, що на семінари з безробітними запрошуватимуться демобілізовані воїни, які розповідатимуть про службу в армії.

Варто відзначити, що протягом 2018 року рамках співпраці з районним військкоматом у службі зайнятості району проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота серед клієнтів служби щодо підвищення обізнаності населення про права, обов’язки і соціальні гарантії військовослужбовців, можливості проходження служби за контрактом – одним із альтернативних шляхів працевлаштування молоді сьогодні. Під час заходів представники військового комісаріату інформували безробітних про умови проходження служби за контрактом, про грошове забезпечення військовослужбовців, про фонд службового житла, оздоровлення і відпочинку учасників АТО і членів їх сімей, таким чином підвищуючи привабливість військової служби.

По завершенню зустрічі керівники висловили сподівання на продовження плідної взаємодії у напрямку реалізації Угоди про співпрацю.