Про участь у заходах

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України - від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України.

Тому щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні - знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

За участі в.о. голови районної державної адміністрації О. Приліпка, в.о. голови Рокитнянської районної ради С.Кучерової, заступника голови районної адміністрації Л.Кононець, в.о. голови Рокитнянського селищного голови Ю.Кучерова, начальника Рокитнянського відділення Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області М.Рижкова, учасників Революції гідності, волонтерів, місцевих жителів, ЗМІ та з метою належного вшанування пам'ятної дати, 5-ї річниці Дня Героїв Небесної Сотні, у смт Рокитне відбувся мітинг, на якому вшанували пам’ять про загиблих під час масових акцій протесту в Україні у листопаді 2013 року – лютому 2014 року.

Взяла участь у мітингу з покладанням квітів до Дошки Героїв Небесної Сотні і директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза.

Вшановуючи відвагу, силу духу й жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на Майдані, учасники зібрання запалили лампадки, які символізують вогонь пам"яті про нескорених співвітчизників. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутній і він житиме в віках!

Слава Україні!
Героям Слава!