Про участь у заходах до Дня Соборності

22 січня директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза взяла участь у заходах з нагоди Дня Соборності України, які відбулися в смт Рокитне.

Цього року Україна відзначає 100-річчя з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії Української Народної Республіки, унормував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, визначивши: "Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України".

"Це свято нагадує нам, що український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу. Соборність – це не лише єднання територій, але, в першу чергу, це єднання людей. Єднання навколо спільної мети – перемоги й розбудови нашої держави", - зазначила заступник голови Рокитнянської райдержадміністрації Лариса Кононець у вітальному слові до присутніх. Голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, вітаючи учасників зібрання, окреслив найважливіші віхи в історії нашої держави та назвав знаменні постаті, що навічно вкарбувалися в життєву спадщину української нації.

На заході присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих земляків, що виборювали єдину незалежну Україну на Сході України.

По завершенню відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника великому українському поетові Тарасу Шевченку та Дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні.