Про участь у засіданні комісії

В Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості 03 квітня 2019 року за участю директора Л. Глюзи відбулося засідання комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Під час засідання розглянуто питання доцільності виплати одноразової допомоги особі, яка виявила бажання відкрити власну справу. На розгляд комісії безробітна підготувала бізнес-план за напрямком відгодівля та реалізація свиней живою вагою. Бізнес-ідея є актуальною та перспективною, бо у зв’язку із погіршенням екологічної ситуації в світі, люди все більше мають бажання харчуватися здоровою їжею. Особливе місце в структурі споживання займає м'ясо, адже воно багате на речовини, необхідні для росту та розвитку людини, є цінним джерелом білків, ліпідів, та вуглеводів. Тому заснування власної справи з відгодівлі та реалізації свиней живою вагою є бізнесом не тільки успішним, але й перспективним.

У результаті розгляду членами комісії даного бізнес-плану щодо обраної сфери діяльності та відповідей кандидата на отримання допомоги щодо перспективи вибраного напрямку діяльності та її реалізації, комісією рекомендовано виплатити одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної підприємницької діяльності.