Про участь у засіданні оргкомітету з підготовки та відзначення у Рокитнянському районі заходів з нагоди Дня молоді

25 червня 2019 року у Рокитнянській районній державній адміністрації відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення у Рокитнянському районі заходів з нагоди Дня молоді, яке провела заступник голови адміністрації Лариса Кононець.

На засіданні директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза запропонувала у рамках  святкування провести виїзний профорієнтаційний захід для молоді, учнів та малечі, під час якого буде надано різноманітну інформаційно-роз"яснювальну роботу щодо вибору професійної діяльності, активізації молоді для опанування професій, щодо освітніх закладів, де можна здобути ту чи іншу професії. Також для учнів запропоновано проведення тестування, а для малечі - конкурс малюнка на асфальті "Професія мрії".