Про участь в акції "Посади дерево"

Нині час готуватися до найсвітлішого для християн релігійного свята в році – Великодня.

Напередодні Чистого четверга та у рамках проведення двомісячника благоустрою населених пунктів Рокитнянського району за ініціативи Центру дитячої та юнацької творчості та за підтримки депутата Рокитнянської районної ради, заступника директора ПАФ "Україна" Сергія Зінченка відбулася акція "Посади дерево". До акції долучилися учні, які відвідують Центр творчості, їх викладачі, директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза, студенти та викладачі Рокитнянського професійного ліцею, спеціалісти ПАФ "Україна", представники районного осередку Аграрної партії України.

Учасники акції посадили фруктовий сад (груші, яблуні, сливи, вишні, абрикоси), а потім взяли участь у виготовленні Великодніх писанок для прикрашання символічного Великоднього дерева. "Оскільки саме писанка поряд з паскою є – символом відродження природи, нового життя, Воскресіння Ісуса Христа, то дана акція покликана сформувати в учнів почуття духовності, причетності до всього живого, гуманне ставлення до навколишнього середовища і прагнення піклуватися про збереження природи", - зазначив Сергій Зінченко.

Власноруч зроблені писанки дітлахи разом з дорослими розвісили на дереві, яке у ці світлі пасхальні дні буде окрасою прилеглої до Центру творчості території.

А сад стане хорошою пам’яттю для усіх, хто його творив. Адже кожен запам’ятає свій рядок чи своє посаджене дерево.

На згадку про цей день представники районного осередку Аграрної партії подарували дітям сувеніри.