Про зустріч з роботодавцем 07.05.2019

07 травня 2019 року  директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза з метою  налагодження тісної співпраці, партнерських стосунків, а головне - допомоги в укомплектовані оперативних вакансій, провела робочу зустріч з представником роботодавця ТОВ "Торговий дім "АТТ" Олександром Юрченком.
Під час зустрічі було обговорено питання  щодо укомплектування вакансії підсобного працівника за допомогою служби зайнятості, можливість отримання компенсації єдиного внеску у разі створення нових робочих місць, організації тимчасових  робіт.

Результатом зустрічі стало обговорення питання подальшої співпраці з роботодавцем, задоволення поточної та  перспективної потреби в кадрах.