Програма "Доступні ліки"

За повідомленням Національної служби здоров"я України (НСЗУ) з 01 квітня 2019 року відшкодування вартості лікарських засобів, що були відпущені за програмою реімбурсації "Доступні ліки", відбуватиметься виключно за договором аптечних закладів із НСЗУ. У звязку з цим, просимо забезпечити готовність аптечних закладів комунальної форми власності до реєстрації в електронній системі охорони здоров"я, укладення та відпуску лікарських за електронними рецептами.

Разом з тим повідомляємо, що НСЗУ надає інформацію та роз"яснення щодо всіх питань, які стосуються реалізації програми реімбурсації "Доступні ліки" за договором з НСЗУ. Для отримання інформаційної підтримки керівникам аптечних закладів необхідно заповнити форму за посиланням htpp://bit.ly/DL2019_invite.