Прокуратура Київської області Кагарлицька місцева прокуратура

11 Січня, 2020 р., 09:32
23.12.2019 близько 22 години 20-річна дівчина розпивала алкогольні напої зі своїм 23-річним співмешканцем в будинку, що знаходиться в с. Насташка Рокитнянського району Київської області, та в ході сварки з останнім нанесла йому один удар кухонним ножем в область грудної клітки, внаслідок чого чоловік помер на місці події.
28 Серпня, 2019 р., 11:41
Виконуючи функції, покладені на органи прокуратури ст. 131-1 та п. 9 Перехідних положень Конституції України, Рокитнянським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури протягом 6 місяців 2019 року вживалися заходи щодо покращення прокурорсько-слідчої діяльності, реального усунення порушень законів на території Рокитнянського району, поновлення прав громадян і інтересів держави, притягнення винних осіб до відповідальності та забезпечення відшкодування спричиненої злочинами або іншими правопорушеннями шкоди.