Протидія домашньому насильству

06 Квітня, 2020 р., 10:59
Часом буває так, що ????дім - зовсім не те місце, де хочеться залишатися. Зараз, під час карантину, люди довше перебувають сам на сам у сім’ях, та ще й на фоні стресової і психологічно та економічно нестабільної ситуації. І у разі домашнього насильства в жертви набагато менше можливостей ізолюватися від агресора. Що робити, якщо ви потерпаєте від домашнього насильства - покроковий алгоритм дій на нашому сайті: https://bit.ly/2UXakLx.
11 Березня, 2020 р., 10:00
Згідно ст. 1 Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству”, домашнє насильство – дії або бездіяльність фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.
17 Лютого, 2020 р., 10:53
14 лютого 2020 року Заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський відвідав школу/ліцей № 208, що у Дніпровському районі міста Києва, де презентував „гарячу лінію” для осіб, які постраждали від домашнього насильства.