Проведено профінформаційний груповий захід – семінар на тему "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме"

Фахівцем Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості  Іриною Коваль 31 липня 2019 року проведено профінформаційний груповий захід – семінар на тему "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме" для 11 безробітних громадян, які перебувають на обліку.

Мета семінару - ознайомити безробітних з основними вимогами написання резюме, його структурою та видами.

На семінарі розглянуто примірні приклади і шаблони резюме, які безробітні можуть використовувати при складанні власного резюме. Відвідувачам заходу  запропоновано у разі виникнення труднощів при складанні резюме скористатись послугами спеціаліста з профорієнтації - індивідуальною консультацією. Також Ірина Коваль ознайомила учасників семінару з електронними сервісами державної служби зайнятості, зокрема з електронним кабінетом шукача роботи, який стане надійним помічником  для шукачів роботи при складанні резюме, бо у структурі електронного кабінету є конструктор резюме - покроковий дистанційний помічник у створенні резюме.

Цього дня у семінарі на запрошення директора філії взяла участь  головний спеціаліст Рокитнянського бюро Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Горьова, яка з нагоди  відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, ознайомила безробітних громадян з інформацією щодо запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та захисту інтересів українців, які шукають роботу за кордоном.

Учасники отримали інформацію про стан трудової міграції в Україні, її переваги й ризики. Також слухачів ознайомили з видами торгівлі людьми та якими шляхами особи можуть  потрапити до такої ситуації, проблемою дитячої найманої праці, її формами.

На завершення заходу Ірина Коваль наголосила, що основною запорукою успіху при працевлаштуванні шукачів роботи є грамотно складе резюме, яке є рекламною візитівкою та щасливим квитком до проходження на співбесіду до роботодавця. І закликала безробітних громадян шукати роботу і працювати офіційно в Україні, оскільки це є  гарантом  соціальних та пенсійних виплат для особи.