Рокитнянська Районна Державна Адміністрація
Київська область, Рокитнянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проведено профорієнтаційний інтерактивний урок на тему “Життєва компетенція”

09 квітня 2019 року провідним фахівцем Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Іриною Коваль для 18 учнів 8-А та 9-А Рокитнянської ЗОШ І-ІІ ступенів №5 проведено профорієнтаційний інтерактивний урок на тему “Життєва компетенція”, де було розкрито поняття “життєва компетенція”, питання свідомого сприйняття життєвих очікувань, виховання навичок орієнтування в нестандартних життєвих ситуаціях.


Поняття “життєва компетенція” включає в себе наступне: це здатність людини розв’язувати життєві проблеми, готовність людини до нестандартних життєвих ситуацій, вміння орієнтуватися в сучасному мінливому світі, швидко знаходити і приймати правильні рішення, набувати досвіду оцінювати навколишнє середовище та  свою поведінку.

Рівень сформованості життєвої компетентності дозволяє визначити рівень готовності учня – випускника школи до свідомого творення свого життя, яке передбачає розробку життєвої стратегії й життєвого шляху.
Підлітки охоче брали участь в інтерактивних вправах “Комплімент”, “Життєва компетенція”, “Співбесіда” та активно обговорювали виходи з реальних ситуацій, з якими можуть зустрітися підлітки в своєму житті.


Учні дізналися про стратегію досягнення людиною життєвого успіху. А саме про те, що шлях до успіху пролягає через пошуки, знахідки й невдачі, розчарування, падіння і творче піднесення. На завершення школярі зробили висновок, що людина все життя вчиться, розвиваючи свою вимогливість, уміння критично оцінити себе й постійно удосконалюється. Також вияснили для себе, що геніями не народжуються, а стають.

Хочеться побажати, щоб кожен став людиною у найвищому розумінні, найперше — здоровою і щасливою, високоосвіченою, гармонійно розвинутою і знайшов справу свого життя, а саме майбутню професію за покликом душі і серця і яка буде приносити моральне та матеріальне задоволення.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь