Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості

18 Вересня, 2020 р., 11:21
Виплата заробітної плати та легалізація зайнятості населення є пріоритетними завданнями державної політики і знаходяться в постійному полі зору районних органів державної влади. З цією метою  проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та зайнятості.
17 Вересня, 2020 р., 14:52
16 вересня 2020 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина ЖИЖКА провела  інформаційний онлайн-вебінар  на тему: "Підготовка резюме".
16 Вересня, 2020 р., 09:42
В умовах карантину чимало громадян стали розмірковувати щодо можливих переваг офіційного працевлаштування. Адже, уклавши трудовий договір з роботодавцем, працівник має право на отримання лікарняного та допомоги по безробіттю, а також - захист від раптового звільнення.
10 Вересня, 2020 р., 09:03
9 вересня 2020 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина ЖИЖКА провела  інформаційний онлайн-вебінар  на тему: "Підготовка до співбесіди з роботодавцем".
07 Вересня, 2020 р., 11:04
Сьогодні до Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості завітала Валентина Сергіївна Нікуліна, директор бази відпочинку "Рось", яка знаходиться на території урочища Піщане та підпорядкована ПрАТ "Компанії РОСТОК". Вже не один рік підприємство звертається до служби зайнятості з питань укомплектування кадрами в сезон відпочинку.
03 Вересня, 2020 р., 08:26
Легалізація найманої праці та заробітної плати залишається одним із найактуальніших питань сьогодення. Найважливішими складовими соціально-трудових відносин є порядок працевлаштування, оплата праці, умови праці тощо.
03 Вересня, 2020 р., 08:25
02 вересня 2020 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксана Шимченко провела  інформаційний онлайн-вебінар  на тему: " Сучасні джерела пошуку роботи".
20 Серпня, 2020 р., 08:10
В Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості 19 серпня 2020 року проведено вебінар на тему: "Готуємося до відкриття власної справи", до якого були запрошені особи, які перебувають на обліку.
12 Серпня, 2020 р., 08:22
На виконання наказу директора Київського обласного центру зайнятості від 06.08.2020 № 174/01-28.01 із 17 серпня 2020 року Рокитнянська районна філія відновлює прийом клієнтів безпосередньо у приміщенні філії (наживо, а не телефонним зв'язком).
07 Серпня, 2020 р., 08:30
Сьогодні, з метою підвищення обізнаності громадян, зокрема молоді, щодо проблем торгівлі людьми, заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Надія Пустовіт провела вебінар на тему: "Торгівля людьми: як це попередити?".