Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості

02 Липня, 2020 р., 19:31
02 липня 2020 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина ЖИЖКА провела  інформаційний онлайн-вебінар  на тему: "Особливості відвідування служби зайнятості під час карантину".
26 Червня, 2020 р., 11:41
25 червня 2020 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості за допомогою Zoom-зв’язку відбувся  інформаційний вебінар  на тему: "Сучасні джерела пошуку роботи".
24 Червня, 2020 р., 15:26
Програма з виплати допомоги з часткового безробіття в дії.
24 Червня, 2020 р., 15:01
23 червня у Рокитнянській районній державній адміністрації відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня державної служби України та Дня Конституції України, в якому взяли участь представники колективів підприємств, установ та організацій Рокитнянського району. Взяли участь у заходах і працівники Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості.
22 Червня, 2020 р., 15:52
У Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості продовжується робота щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.
22 Червня, 2020 р., 15:47
А ви знаєте про допомогу по частковому безробіттю? Ні? Тоді зверніться до служби зайнятості (за місцем реєстрації підприємства чи ФОП) за консультацією.
17 Червня, 2020 р., 17:54
17 червня 2020 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості за допомогою Zoom-зв’язку відбувся  інформаційний вебінар  на тему: "Підготовка резюме".
17 Червня, 2020 р., 15:19
Триває підтримка малого та середнього бізнесу
16 Червня, 2020 р., 07:09
10 червня 2020 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина Жижка  провела інформаційний вебінар  на тему: "Особливості відвідування служби зайнятості під час карантину".
04 Червня, 2020 р., 14:36
03 червня 2020 року за допомогою скайп-зв'язку в Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості проведено вебінар на тему: "Готуємося до відкриття власної справи", до якого були запрошені особи, які перебувають на обліку.