Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості

06 Квітня, 2020 р., 15:28
Подати документи для реєстрації в службі зайнятості в період карантину можна онлайн.
18 Березня, 2020 р., 11:03
Шановні клієнти державної служби зайнятості!
11 Березня, 2020 р., 16:37
Сьогодні в Острівському комунальному закладі загальної середньої освіти проведено   інтерактивний профорієнтаційний  урок  для  учнів восьмих класів на тему: "Професії майбутнього".
06 Березня, 2020 р., 15:03
05 березня 2020 року в Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю безробітних громадян та шукачів роботи.
05 Березня, 2020 р., 12:25
04 березня 2020 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості фахівцем Іриною Коваль проведено тренінг "Підготовка резюме" для безробітних громадян.
05 Березня, 2020 р., 12:17
Директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза взяла участь у засіданні тимчасової комісії Рокитнянської районої державної адміністрації під головуванням в.о.голови адміністрації Олега Приліпка з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
28 Лютого, 2020 р., 13:33
27 лютого 2020 року фахівець Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина Коваль провела інтерактивний профорієнтаційний урок на тему "Формула вибору професії. Складова "Можу" для учнів дев'ятого класу Насташівського комунального закладу загальної середньої освіти.
27 Лютого, 2020 р., 10:29
У Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості фахівцем Іриною Коваль проведено тренінг "Підготовка резюме" для безробітних громадян.
27 Лютого, 2020 р., 10:26
Про хід виконання Програми зайнятості населення Рокитнянського району на період 2018-2020 років у 2019 році, сьогодні, на засіданні колегії Рокитнянської районної державної адміністрації доповіла заступник директора філії Надія Пустовіт, яка зазначила, що робота Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості спрямована на виконання завдань та функцій, визначених чинним законодавством у сфері зайнятості та соціального захисту населення від безробіття.
25 Лютого, 2020 р., 16:41
25 лютого 2020 року фахівець Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина Коваль провела інтерактивний профорієнтаційний урок на тему "Формула вибору професії. Складова "Можу" для учнів 9-А класу Житньогірського комунального закладу загальної середньої освіти.