Рокитнянське бюро правової допомоги інформує!

13 Жовтня, 2020 р., 10:40
Білоцерківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги продовжує здійснювати виїзні прийоми громадян у селах! Мешканці сіл часто мають правові питання, які стосуються саме земельного законодавства і ми вирішили надати роз’яснення на одне із запитань, яке хвилює мешканців сіл, до яких ми уже завітали.
11 Вересня, 2020 р., 09:15
Правила, які повинні знати всі, але які часто ігноруються!
08 Вересня, 2020 р., 09:52
Працівниками Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Бюро правової допомоги протягом І-ї декади вересня проводитимуться виїзні безоплатні консультації для мешканців сіл із земельних та інших питань.
18 Серпня, 2020 р., 15:34
Частиною 2 статті 28 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» визначено підстави для відмови у державній реєстрації фізичної особи - підприємця.
07 Серпня, 2020 р., 08:42
23 липня 2020 року у Верховній Раді зареєстровано проєкт Закону № 3934 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за незаконне зайняття рибним та іншим водним добувним промислом».
21 Липня, 2020 р., 21:34
Викривачі корупції – категорія осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.
07 Липня, 2020 р., 10:16
Після закінчення відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку працівниця може оформити відпустку для догляду за дитиною до 6 років. Ця відпустка не надається працівниці в обов’язковому порядку, а лише у випадку, коли дитина потребує додаткового домашнього догляду.
06 Червня, 2020 р., 18:27
Участь батьків у додаткових витратах на дитину регламентована статтею 185 Сімейного кодексу України (далі - СК України), відповідно до якої, той з батьків, з кого присуджено стягнення аліментів на дитину, а також той з батьків, до кого вимога про стягнення аліментів не була подана, зобов'язані брати участь у додаткових витратах на дитину, що викликані особливими обставинами (розвитком здібностей дитини, її хворобою, каліцтвом тощо).