РОКИТНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Київська область, Рокитнянський район

Рокитнянське бюро правової допомоги інформує!

07 Серпня, 2020 р., 08:42
23 липня 2020 року у Верховній Раді зареєстровано проєкт Закону № 3934 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за незаконне зайняття рибним та іншим водним добувним промислом».
21 Липня, 2020 р., 21:34
Викривачі корупції – категорія осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.
07 Липня, 2020 р., 10:16
Після закінчення відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку працівниця може оформити відпустку для догляду за дитиною до 6 років. Ця відпустка не надається працівниці в обов’язковому порядку, а лише у випадку, коли дитина потребує додаткового домашнього догляду.
06 Червня, 2020 р., 18:27
Участь батьків у додаткових витратах на дитину регламентована статтею 185 Сімейного кодексу України (далі - СК України), відповідно до якої, той з батьків, з кого присуджено стягнення аліментів на дитину, а також той з батьків, до кого вимога про стягнення аліментів не була подана, зобов'язані брати участь у додаткових витратах на дитину, що викликані особливими обставинами (розвитком здібностей дитини, її хворобою, каліцтвом тощо).
21 Травня, 2020 р., 18:36
Досить часто батьки не виконують свій обов’язок з утримання дітей, а відтак виникає необхідність стягнення не лише аліментів, а й заборгованості по аліментам. При цьому, слід зазначити, що на таких батьків, у випадку прострочення виконання зобов’язання, покладається додаткова фінансова відповідальність, а саме – нараховується пеня.
12 Травня, 2020 р., 21:43
Самий простий спосіб – це провести реєстрацію транспортного засобу через портал державних послуг iGov.org.ua. Реєстрація таким способом не звільнить Вас від відвідування сервісного центру МВС, але Ви зможете узгодити час та прискорити процес оформлення.
27 Квітня, 2020 р., 21:23
?? Увага, увага! Оголошуємо онлайн-конкурс дитячих малюнків «КРАЇНА МОЇХ ПРАВ»! → Коли: З 23 квітня по 5 червня 2020 року →Учасники: Діти віком до 18 років →Тема: Права дитини Малювати можна?? олівцями, фломастерами , фарбами , виконувати роботи в авторській техніці, створити малюнок за допомогою комп’ютерної графіки тощо. Подається одна робота. Щоб подати? роботу на конкурс, дитина за допомогою батьків має зареєструватися на сайті http://art-konkurs.legalaid.gov.ua та завантажити фотографію або скановану копію малюнка. На цьому ж сайті можна буде подивитися дитячі роботи та проголосувати за малюнок, що найбільше сподобався. Детальніше про умови конкурсу можна почитати тут: https://bit.ly/2x4oItK

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь