Рокитнянське бюро правової допомоги інформує!

12 Січня, 2021 р., 09:49
Нормами Цивільного кодексу України гарантується право кожного на власний розсуд розпорядитися своїм майном на випадок своєї смерті.
21 Грудня, 2020 р., 15:17
Державна соціальна допомога призначається і виплачується малозабезпеченим сім’ям, які постійно проживають на території України та з поважних або незалежних від них причин мають середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму для сім’ї.
03 Грудня, 2020 р., 13:47
Відповідно до статті 1 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні"
25 Листопада, 2020 р., 10:50
Встановлення факту батьківства в судовому порядку відрізняється від визнання батьківства за рішенням суду за на­ступними критеріями:
12 Листопада, 2020 р., 09:06
Згідно ст. 42 Кодексу законів про працю України, при скороченні чисельності чи штату працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці переважне право на залишення на роботі надається працівникам з більш високою кваліфікацією і продуктивністю праці.
27 Жовтня, 2020 р., 20:25
Дострокове розірвання договору оренди землі у зв"язку із систематичною несплатою орендної плати орендарем та за використання землі не за цільовим призначенням
21 Жовтня, 2020 р., 21:24
28 жовтня 2020 року з 11:00 год. До 13:00 год. в приміщенні Ромашківської сільської ради Рокитнянського району, буде проведено працівником відділу “Рокитнянське бюро правової допомоги” Білоцерківського МЦ з надання БВПД виїзні безоплатні консультації для мешканців села Ромашки Рокитнянського району із земельних та інших питань!
13 Жовтня, 2020 р., 10:40
Білоцерківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги продовжує здійснювати виїзні прийоми громадян у селах! Мешканці сіл часто мають правові питання, які стосуються саме земельного законодавства і ми вирішили надати роз’яснення на одне із запитань, яке хвилює мешканців сіл, до яких ми уже завітали.