30 Листопада, 2020 р., 13:53
Відзначаючи щороку 3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитись над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки цього дня, а й протягом всього року, не забуваючи, що вони також потребують допомоги та уваги.
18 Листопада, 2020 р., 09:56
В Рокитнянському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) функціонує безоплатний пункт прокату технічних засобів реабілітації для осіб з інвалідністю та осіб, які втратили здатність до самообслуговування.
24 Липня, 2020 р., 14:43
23 липня 2020 року, за ініціативи голови Рокитнянської районної ради Олександра Конопчука та підтримки керівника Благодійного фонду "На світанку" Віталія Герасічева, у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання для одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю с. Насташка було доставлено багатофункціональне медичне ліжко.
31 Березня, 2020 р., 14:05
(04562) 5-16-28 - контактний телефон Рокитнянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з питань соціального обслуговування та надання допомоги одиноким та одиноко проживаючим особам похилого віку, особам з інвалідністю, особам/сім’ям, які опинились в складній життєвій ситуаціі щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування, медикаментів та предметів першої необхіднності з метою зниження ризику іх зараження гострою респіраторною хворобою COVID -19.
24 Лютого, 2020 р., 10:06
Рокитнянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) інформує :
21 Лютого, 2020 р., 14:21
В рамках проведення Дня доброти до підопічних  Відділення стаціонарного догляду с. Насташка завітали учні Рокитнянського професійного ліцею з акцією «Добро починається з тебе!». Вони цікавились життям бабусь і дідусів, змістовно розповіли про своє навчання і дозвілля та пригостили їх пиріжками, які спекли власноруч.
13 Лютого, 2020 р., 12:05
17.01.2019 року був прийнятий Закон України «Про соціальні послуги» № 2671-VIII, який вводиться в дію 01.01.2020 року та визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізацію їх негативних наслідків, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.
20 Грудня, 2019 р., 10:53
В День Святого Миколая директор терцентру Інна Денисенко відвідала підопічних відділення стаціонарного догляду с. Насташка, привітала всіх зі святом, вручила солодощі та подарунки.
05 Грудня, 2019 р., 10:27
3 грудня 2019 року в відділенні стаціонарного догляду с. Насташка відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю.