24 Липня, 2020 р., 14:43
23 липня 2020 року, за ініціативи голови Рокитнянської районної ради Олександра Конопчука та підтримки керівника Благодійного фонду "На світанку" Віталія Герасічева, у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання для одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю с. Насташка було доставлено багатофункціональне медичне ліжко.
31 Березня, 2020 р., 14:05
(04562) 5-16-28 - контактний телефон Рокитнянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з питань соціального обслуговування та надання допомоги одиноким та одиноко проживаючим особам похилого віку, особам з інвалідністю, особам/сім’ям, які опинились в складній життєвій ситуаціі щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування, медикаментів та предметів першої необхіднності з метою зниження ризику іх зараження гострою респіраторною хворобою COVID -19.
24 Лютого, 2020 р., 10:06
Рокитнянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) інформує :
21 Лютого, 2020 р., 14:21
В рамках проведення Дня доброти до підопічних  Відділення стаціонарного догляду с. Насташка завітали учні Рокитнянського професійного ліцею з акцією «Добро починається з тебе!». Вони цікавились життям бабусь і дідусів, змістовно розповіли про своє навчання і дозвілля та пригостили їх пиріжками, які спекли власноруч.
13 Лютого, 2020 р., 12:05
17.01.2019 року був прийнятий Закон України «Про соціальні послуги» № 2671-VIII, який вводиться в дію 01.01.2020 року та визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізацію їх негативних наслідків, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.
20 Грудня, 2019 р., 10:53
В День Святого Миколая директор терцентру Інна Денисенко відвідала підопічних відділення стаціонарного догляду с. Насташка, привітала всіх зі святом, вручила солодощі та подарунки.
05 Грудня, 2019 р., 10:27
3 грудня 2019 року в відділенні стаціонарного догляду с. Насташка відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю.
25 Жовтня, 2019 р., 10:44
24 жовтня 2019 року відбулися збори директора Рокитнянського районного територіального центру Інною Денисенко з соціальними робітниками, провели підсумки роботи за 9 місяців, обговорили проблемні питання, графік відвідування підопічних та якість надання соціальних послуг.
12 Жовтня, 2019 р., 19:08
10 жовтня благодійна організація “Міжнародний Благодійний Фонд Let’s help”  провела круглий стіл по програмі “Гідна старість”. На заході, що проходив в прес-центрі ЛІГИ,  засновниця  Let’s help  Ольга Бондаренко презентувала результати діяльності програми “Гідна старість” за останні 6 місяців. Let’s help (входить до Групи Компаній “ЛІГА”) з програмою “Гідна старість” став першим фондом в Україні, який почав системно  працювати з геріатричними пансіонатами, державними адміністраціями з метою змінення якості життя літніх людей на краще. У заході взяли участь міністр соціальної політики України Соколовська Юлія, представник Уповноваженого з прав людини Баюк Лариса, керівники департаментів соціальної політики обласних державних адміністрацій Київської, Черкаської, Львівської, Сумської, Чернігівської, Полтавської, Житомирської областей, голови територіальних центрів, директори геріатричних закладів.