Рокитнянський районний відділ Філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області

24 Січня, 2020 р., 11:39
Сьогодні 21.01.2020 року психологом Рокитнянського районного відділу Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області Лісовол І.К та головним спеціалістом Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Горьовою Ю.М було проведено захід з суб`єктами пробації, які, попередньо, звернулися за юридичною консультацією щодо вирішення проблеми стягнення нарахованої, але не виплаченої в повному обсязі заробітної плати роботодавцем , в ході бесіди Горьова Ю.В поінформувала про право працівника на оплату праці, відповідно до статті 43 Конституції України, а також про право на компенсацію втрати частини доходів у випадку порушення встановлених строків їх виплати. Також засудженим було роз`яснено про судовий порядок, якщо виникне необхідність вирішувати спірні питання в суді, та права у випадку врегулювання розбіжностей з роботодавцем позасудово. Таким чином підоблікові отримали всю необхідну інформацію для вирішення своїх проблем.
16 Грудня, 2019 р., 11:38
В рамках проведення всеукраїнського тижня права, 11 грудня 2019 року мною, провідним інспектором Рокитнянського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській обл. Драпой А.В.,