Серпень 2019

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від 05.08.2019  № 208 «Про схвалення проєкту змін до Програми підтримки та збереження об’єктів  спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району на 2019-2021 роки»

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від 09.08.2019  № 212 «Про створення комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію»

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від 14.08.2019  № 217 «Про утворення та функціонування місцевої пожежної охорони у Рокитнянському районі»

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від 15.08.2019  № 218 «Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозицій  стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію від 13 серпня 2019 року від № 1 »

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від 15.08.2019  № 219 «Про стан взаємодії Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП  у Київській області із Рокитнянською районною державною адміністрацією у сфері забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян»