Січень 2019

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації від 23.01.2019 № 11 «Про організацію допризовної підготовки юнаків в навчально-виховних закладах Рокитнянського району у 2019 році»

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації від 23.01.2019 №  13 «Про погодження номенклатури справ, науково-технічне опрацювання і передавання документів установ району в архівний відділ Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області у 2019 році»

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації від 23.01.2019 №  15 «Про внесення доповнень до розподілу обов’язків між головою, першим заступником голови,  заступником голови та керівником апарату Рокитнянської районної державної адміністрації»

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації від 24.01.2019 №  16 «Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Рокитнянського району за 2018 рік»

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації від 24.01.2019 №  18 «Про стан дотримання законодавства щодо виплати заробітної плати, легалізації трудових відносин та зайнятості населення на території Рокитнянського району»

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації від 24.01.2019 №  19 «Про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області за 2018 рік»

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації від 28.01.2019 №  22 «Про схвалення проекту Програми підтримки та збереження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району на 2019-2021 роки»

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації від 29.01.2019 №  24 «Про організацію у 2019 році пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»