У місті Києві відбувся тренінг по проекту «HealthLink Київський регіон»

16 січня 2019 року в місті Києві відбувся тренінг по проекту «HealthLink Київський регіон». Головна мета даного проекту – прискорити  процес подолання епідемії ВІЛ в Україні через можливість швидко і безпечно пройти тест на ВІЛ і почати лікувати.

Винятковість HealthLink  в тому, що він органічно лягає в медичну реформу , запускає нову модель допомоги пацієнтам, змінюючи при цьому роль самих лікарів в боротьбі з епідемією ВІЛ в Україні.

Даний тренінг відвідали сімейні лікарі та медичні сестри Комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» : Костина Тетяна Олександрівна,  Чубко Наталія Валеріївна, Носенко Надія Миколаївна, Малюта Наталія Миколаївна, Клименко Олена Гнатівна.

Тематикою даного тренінгу є «Подолання стигми та дискримінації, пов»язаної з ВІЛ, у медичних закладах України як основного бар’єру до тестування та лікування».

Після завершення тренінгу бажаючі мали можливість поспілкуватися із тренерами даного тренінгу.