Відбулося засідання правління Фонду соціального страхування України

14 грудня 2018 року відбулося засідання правління Фонду соціального страхування України, на якому були визначені пріоритетні напрямки діяльності робочих органів Фонду на 2019 рік.

На виконання постанови Фонду соціального страхування України, та наказу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області від 27.12.2017 року № 448, 08 січня 2019 року фахівцями Білоцерківського відділення з контролю за обґрунтованістю видачі та правильністю оформлення ЛН відбулись зустрічі з керівниками і лікарями закладів охорони здоровʼя Рокитнянського району.

Були відпрацьовані напрямки взаємодії фахівців відділень з керівниками ЗОЗ і заступниками з експертизи спрямовані на підвищення відповідальності лікарів за видачу і оформлення ЛН.