Відбувся семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці

25 червня  з метою інформування населення  про сучасний комплекс соціальних послуг, які надає служба зайнятості, переваги легальної зайнятості, у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці.

Учасників семінару заступник директора філії Надія Пустовіт ознайомила з основними положеннями Законів України "Про зайнятість населення", "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття",  а також акцентувала  увагу на тому,  що з 1 січня 2019 року вступив в дію новий  "Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу", який вніс суттєві зміни у підході надання послуг клієнтам служби зайнятості. Запроваджується  поглиблений індивідуальний супровід безробітних кар’єрним радником, який є індивідуальним консультантом  у пошуку роботи, плануванні кар’єри та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці. Кар’єрні радники допомагають клієнтам прийняти максимально вигідне рішення для того, щоб особа якнайшвидше повернулася на ринок праці або започаткувала власну справу.

Громадяни  також отримали інформацію про послуги служби зайнятості, про можливість набуття професії за сприяння служби зайнятості, про наявні вакансії, які відповідають принципам забезпечення рівності усіх людей у виборі професійної діяльності.

Присутніх  ознайомлено з електронними сервісами державної  служби зайнятості,  зокрема створення "Електронного  кабінету шукача роботи", який дає  можливість розмістити  резюме, уточнити  заплановані  та фактичні дати відвідування служби зайнятості, дізнатися про заходи, які проводитиме служба зайнятості та ін. Бажаючі отримали особисті консультації з питань працевлаштування.