Відбувся виїзний профконсультаційний захід

30 червня 2019 року в день святкування Дня молоді в смт Рокитне на площі біля районного Будинку культури відбувся виїзний профконсультаційний  захід для молоді, який організувала Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості. Під час заходу проведено різноманітну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед молоді щодо вибору майбутньої професійної діяльності  та освітніх закладів, де можна здобути ту чи іншу професію. Фахівці філії  запропонували учням пройти тестування, де кожен бажаючий отримав всю необхідну інформацію та запрошення для проходження тестування в консультаційній мережі "Моя професія". Для малечі організовано конкурс малюнка на асфальті "Професія мрії". У творчому конкурсі  взяли участь усі охочі діти. Всі без винятку  учасники конкурсу отримали подарунки.

Бажаючі підходили  до намету служби зайнятості та отримали необхідні консультації, ознайомилися з актуальними вакансіями регіону.

По завершенню конкурсу малюнка конкурсна комісія визначила найкращі малюнки. Призерів нагороджено грамотами філії. А всі учасники заходу отримали заохочувальні подарунки.

Почесне 3 місце у дитячому конкурсі малюнку на асфальті "Професія мрії" зайняла Вікторія Зав'ялова, намалювавши поліцейського.

Почесне 2 місце зайняла у конкурсі "Професія мрії" Ольга Шарапова, намалювавши стюардесу.

Почесне 1 місце дісталося  Анастасії Рисак, яка намалювала кондитера.

Діти отримали позивні емоції та пообіцяли пронести свої мрії  через шкільні роки, аби здобути омріяну професію.