Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

06 Квітня, 2020 р., 08:37
Бульба в Україні по праву вважається другим хлібом та найбільш масовим продуктом харчування. За даними статистики, Україна за обсягом валового виробництва картоплі стабільно входить до п’ятірки найбільших її світових виробників.
03 Лютого, 2020 р., 08:15
Незабаром розпочнеться сезон масової реалізації насіння овочевих та баштанних культур на ринках та спеціалізованих магазинах області. Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва хоче нагадати кілька простих правил при купівлі насіння, які дадуть змогу убезпечити споживачів від ризику придбання неякісного насіння.
27 Листопада, 2019 р., 10:20
Контрафакт (продукція, яка реалізується з порушенням майнових прав інтелектуальної власності), або фальсифікат (продукція, яка виготовлена з порушенням технології, або реалізація з копіюванням упаковки та елементів маркування).