Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

27 Липня, 2020 р., 18:09
Методичні рекомендації щодо реалізації насіння або садивного матеріалу сільськогосподарських культур
01 Липня, 2020 р., 12:13
“Яке насіння - такий врожай” - говорить народна мудрість. Використання високоякісного посівного матеріалу та високопродуктивних сортових ресурсів належить до основних факторів інтенсифікації виробництва культур, тому значна увага сьогодні повинна приділятись галузі насінництва. Система насінництва повинна бути узгоджена з внутрішніми потребами ринку посівного матеріалу, враховувати ринкові тренди, зміни і тенденції на світовому ринку, сучасні технології виробництва насіння.
09 Червня, 2020 р., 10:23
Начасі - попереднє польове оцінювання
01 Червня, 2020 р., 10:35
Що потрібно знати про перець
14 Травня, 2020 р., 09:28
Гречка є надзвичайно цінним продуктом харчування для людини. Цінність гречаного зерна зумовлюється складом його білкового комплексу. За поживністю він більш цінний ніж білок зернових злакових і наближається до білка бобових, легко засвоюється. До складу гречаної крупи входить 10% білку, 3% жиру, 82% крохмалю.
27 Квітня, 2020 р., 21:26
Догляд за посадками насіннєвої картоплі
22 Квітня, 2020 р., 11:38
Фізичні особи-підприємці та юридичні особи, що планують в 2020 році виробляти насіння і садивний матеріал з метою подальшої реалізації, мають подати до Мінекономіки заяви щодо їх включення до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва. Однією з вимог включення є додержання майнових прав інтелектуальної власності на сорти рослин.
14 Квітня, 2020 р., 12:37
Кожен дачник бажає облагородити територію, що прилягає до його ділянки. Спроби зробити це шляхом скошування вже наявної зеленої рослинності дають бажаних результатів. Так, бур’яни підстрижені, але відчуття охайності і чистоти все ж не виникає. А все тому, що правильний газон робиться на підставі відповідної трави, спеціально виведеної для таких завдань.
06 Квітня, 2020 р., 08:37
Бульба в Україні по праву вважається другим хлібом та найбільш масовим продуктом харчування. За даними статистики, Україна за обсягом валового виробництва картоплі стабільно входить до п’ятірки найбільших її світових виробників.