За сприяння служби зайнятості на Рокитнянщині тривають громадські роботи

За сприяння служби зайнятості на Рокитнянщині тривають громадські роботи, які розпочалися з 29 липня 2019 року.

Громадські роботи – це загальнодоступний вид тимчасової трудової діяльності, що не потребує, як правило, спеціальної професійної підготовки, а для безробітних громадян є джерелом доходу у період пошуку роботи.

Учасники громадських робіт виконують роботи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ, упорядкування місць розташування пам"ятників, благоустрою підвідомчих територій місцевих рад, екологічний захист навколишнього середовища, приводячи у належний стан придорожні смуги та інші місця, що потребують такого догляду.

Станом на сьогодні, 8 серпня, до громадських робіт залучено 17 безробітних. Такі роботи відбуваються у Рокитнянській селищній раді, Бирюківській, Житньогірській та Савинецькій сільських радах. Враховуючи, що користь від організації громадських робіт очевидна, служба зайнятості й надалі розвиватиме співпрацю у цьому напрямку із зацікавленими сторонами соціального партнерства